Jongste jeugd

Junioren

Senioren

13147737_1009200639160197_1784907665118816965_o.jpg veldzijde (klein).jpg voorkant site 2.png voorkant site.png voorzijde (klein).jpg

MHC Ede D30-2 (B)

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Steef-Jan Wiggers
Aanvoerder Petra Laurier
Aanvoerder Brenda van Schaijk
Manager Marjan de Kloet
Manager Diane Vink-Bossink
Lijncoƶrdinator Jochem Schulte
Scheids toewijzer Feline Kessel
Scheids toewijzer Steef-Jan Wiggers

Aankomende Speelronde

ZONDAG 2 APRIL 2023
Thuis Uit Aanvang
Doorn D30-2 Gooische D30-6 10:45
Nijkerk D30-1 Ede D30-2 10:45
IJsseloever D30-1 Leusden D30-2 11:00
Naarden D30-4 Phoenix D30-2 12:15
Baarn D30-1 Woerden D30-1 13:00
Voordaan D30-3 Culemborg D30-1 16:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 IJsseloever D30-1 13 27 9 0 4 42 20 0
2 Doorn D30-2 13 24 7 3 3 29 19 0
3 Gooische D30-6 12 22 7 1 4 34 17 0
4 Leusden D30-2 13 22 6 4 3 32 24 0
5 Nijkerk D30-1 13 21 7 0 6 20 21 0
6 Phoenix D30-2 13 19 6 1 6 21 17 0
7 Woerden D30-1 13 18 5 3 5 17 17 0
8 Voordaan D30-3 13 18 5 3 5 27 30 0
9 Culemborg D30-1 12 16 5 1 6 25 21 0
10 Baarn D30-1 13 15 4 3 6 28 23 0
11 Naarden D30-4 13 4 1 1 11 11 47 0
12 Ede D30-2 3 0 0 0 3 0 30 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 apr Nijkerk D30-1 10:45 uit
16 apr MHC Leusden D30-2 thuis
23 apr MMHC Voordaan D30-3 12:15 uit
14 mei MHC Woerden D30-1 thuis
21 mei Doornse Hockey Club D30-2 10:00 uit
4 jun SV Phoenix D30-2 thuis
11 jun Hockey Club Naarden D30-4 thuis
18 jun Gooische Hockey Club D30-6 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Nijkerk D30-1 Phoenix D30-2 (0-1)final
Doorn D30-2 Leusden D30-2 (1-4)final
Naarden D30-4 IJsseloever D30-1 (4-5)final
Voordaan D30-3 Woerden D30-1 (1-1)scheduled
Culemborg D30-1 Gooische D30-6 (2-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Woerden D30-1 Doorn D30-2 (2-2)final
IJsseloever D30-1 Baarn D30-1 (4-1)final
Gooische D30-6 Nijkerk D30-1 (1-2)scheduled
Phoenix D30-2 Voordaan D30-3 (0-0)final
Leusden D30-2 Naarden D30-4 (4-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Doorn D30-2 Phoenix D30-2 (0-1)final
Nijkerk D30-1 Culemborg D30-1 (3-0)final
Voordaan D30-3 Gooische D30-6 (1-3)final
Baarn D30-1 Leusden D30-2 (1-4)final
Naarden D30-4 Woerden D30-1 (0-3)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Woerden D30-1 Baarn D30-1 (1-0)scheduled
Culemborg D30-1 Voordaan D30-3 (1-3)final
Leusden D30-2 IJsseloever D30-1 (1-3)final
Gooische D30-6 Doorn D30-2 (1-2)final
Phoenix D30-2 Naarden D30-4 (6-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Doorn D30-2 Culemborg D30-1 (2-2)final
IJsseloever D30-1 Woerden D30-1 (2-0)final
Naarden D30-4 Gooische D30-6 (0-4)final
Baarn D30-1 Phoenix D30-2 (1-2)final
Voordaan D30-3 Nijkerk D30-1 (4-1)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Nijkerk D30-1 Doorn D30-2 (1-3)final
Phoenix D30-2 IJsseloever D30-1 (1-0)final
Culemborg D30-1 Naarden D30-4 (2-1)final
Gooische D30-6 Baarn D30-1 (2-2)final
Woerden D30-1 Leusden D30-2 (2-2)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
IJsseloever D30-1 Gooische D30-6 (3-4)final
Doorn D30-2 Voordaan D30-3 (6-3)final
Leusden D30-2 Phoenix D30-2 (2-1)final
Naarden D30-4 Nijkerk D30-1 (2-0)final
Baarn D30-1 Culemborg D30-1 (2-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Voordaan D30-3 Naarden D30-4 (4-0)final
Culemborg D30-1 IJsseloever D30-1 (2-1)final
Nijkerk D30-1 Baarn D30-1 (1-2)final
Phoenix D30-2 Woerden D30-1 (1-2)scheduled
Gooische D30-6 Leusden D30-2 (4-0)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Woerden D30-1 Gooische D30-6 (0-4)final
Naarden D30-4 Doorn D30-2 (0-4)final
Leusden D30-2 Culemborg D30-1 (2-1)final
IJsseloever D30-1 Nijkerk D30-1 (2-0)final
Baarn D30-1 Voordaan D30-3 (2-3)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Gooische D30-6 Phoenix D30-2 (3-2)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Leusden D30-2 Voordaan D30-3 (4-4)final
Woerden D30-1 Nijkerk D30-1 (0-1)final
IJsseloever D30-1 Doorn D30-2 (3-2)scheduled
Baarn D30-1 Naarden D30-4 (1-1)final
Phoenix D30-2 Culemborg D30-1 (3-1)final
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Doorn D30-2 Baarn D30-1 (1-0)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Nijkerk D30-1 Leusden D30-2 (3-1)final
Culemborg D30-1 Woerden D30-1 (2-0)final
ZONDAG 5 MAART 2023
Voordaan D30-3 IJsseloever D30-1 (1-3)final
ZONDAG 12 MAART 2023
Phoenix D30-2 Nijkerk D30-1 (2-3)final
Woerden D30-1 Voordaan D30-3 (2-0)final
Ede D30-2 Baarn D30-1 (0-12)final
IJsseloever D30-1 Naarden D30-4 (5-1)final
Leusden D30-2 Doorn D30-2 (2-2)final
ZONDAG 19 MAART 2023
Doorn D30-2 Woerden D30-1 (1-0)final
Nijkerk D30-1 Gooische D30-6 (2-1)final
Culemborg D30-1 Ede D30-2 (9-0)final
Naarden D30-4 Leusden D30-2 (0-5)final
Baarn D30-1 IJsseloever D30-1 (3-2)final
Voordaan D30-3 Phoenix D30-2 (2-1)final
ZONDAG 26 MAART 2023
Leusden D30-2 Baarn D30-1 (1-1)final
Woerden D30-1 Naarden D30-4 (4-1)final
Ede D30-2 IJsseloever D30-1 (0-9)final
Gooische D30-6 Voordaan D30-3 (6-1)final
Culemborg D30-1 Nijkerk D30-1 (2-3)final
Phoenix D30-2 Doorn D30-2 (0-3)final