Jongste jeugd

Junioren

Senioren

13147737_1009200639160197_1784907665118816965_o.jpg veldzijde (klein).jpg voorkant site 2.png voorkant site.png voorzijde (klein).jpg

Clubmanagement


Techniek & opleiding


Technisch manager

Edwin Schreuder


Backoffice & support

Peggy Broers



Verenigingszaken

Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd

Trudy de Jonge

Tel: 0621 200 958

Wedstrijdsecretariaat Junioren
Wilma Beelaard
Tel. 0646 090 039
Wedstrijdsecretariaat Junioren
en
Annemarijn Siezen
Tel. 0653 429 189
Wedstrijdsecretariaat Junioren

Wedstrijdsecretariaat Senioren

Rik Poulus
Tel: 0610 199 037 of 0318 668 451
Wedstrijdsecretariaat Senioren


Lijncoördinatoren Jongste jeugd

Algehele coördinatie

Charlotte Hols-IJpkemeulen


Lijncoördinatoren E8 tallen

Justine Grotens

E6 tallen

Nicole Uithol

F jeugd

Diana Hoogendoorn

Hockeyschool

Vacature

Funkeys

Albertine van Veldhuizen - Pluren


Lijncoördinatoren 11 tallen

Algehele coördinatie

Anne-Marie van Hees


Lijncoördinatoren jongens

Jongens A

Anne-Marie van Hees

Jongens B

Hans Blok

Jongens C

Ingeborg Wensink

Jongens D

Ingeborg Wensink


Lijncoördinatoren meisjes

Meisjes A

Hans Meulenkamp

Meisjes B

Joost Wensink

Meisjes C

Marieke Bakker

Meisjes D

Annemarie van Hees



Lijncoördinatoren volwassenen

Edwin Schreuder


Commissies


Materiaalcommisie

Peggy Slui Hartmann
Serge van Rijn


Sponsorcommissie

Alex Kiffen
Albertine van Veldhuizen - Pluren
Gerbrand Schutte

Vrijwilligerscommissie

Bas Dings



G-Hockey

Maurice Tax

Alexandra Kramer


Communicatie

Charlotte Persyn


Website / LISA beheer

Arno Hoeve


Facebook

Charlotte Persyn

Bianca Urannie

Sharon Tax

Strafzaken

Bart Waterbolk

Ellen Okkersen

Eric Vermeer


Facilitaire Zaken

Harm Reytenbagh

Ondersteuning

Stichting de Bosrand


Kledingcommissie

Giulia Mano
Susan Duthler


Inkomsten en Horeca



Evenementen Jongste Jeugd commissie

Ilon Wolbers

Charlotte Persyn

Diane Dörfel

Marjan Gast

Titia van Loon

Alexandra Kramer


Evenementen Junioren

Jeroen van Heukelom

Maurice Tax

Alexandra Kramer


Horecamanager

Tanja Kiffen




Planning

Scheidsrechterscommissie

Peter Bijmholt

Jan Kevelam

Dolf Smits

Gerrit Kwakernaak


Opleiding scheidsrechters

Carel Wreesmann


Techniek & Opleiding

Dymphe Laan

Jongste Jeugd

Charlotte Hols-IJpkemeulen

Funkey

Katelijne Kraaij



Keepersclub

Anko Teulen

Marianne van Dijk

Hindrik Wytzes


Zaalhockeycommissie

Jan Willem van der Linde

Henriëtte Bruijnes

Anita Dechenne

Louis Laan


Tucht & vertrouwen commissie


Commissie Sportiviteit en respect

Erik van der Linden

Danielle Riemersma

Johan Blok

Ellen Okkersen


Vertrouwenscontact persoon

Els Daniels-Hansum