Jongste jeugd

Junioren

Senioren

13147737_1009200639160197_1784907665118816965_o.jpg veldzijde (klein).jpg voorkant site 2.png voorkant site.png voorzijde (klein).jpg

MHC Ede D1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Floris-Jan den Houting
Trainer Rebecca Hell
Trainer Edwin Schreuder
Lijncoördinator Jochem Schulte
Scheids toewijzer Dymphe Laan
Scheids toewijzer Dymphe Laan

Aankomende Speelronde

ZONDAG 26 FEBRUARI 2023
Thuis Uit Aanvang
Bully D1 Nijmegen D1 12:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Nijmegen D1 10 26 8 2 0 30 10 0
2 Zwolle D1 11 20 6 2 3 22 16 0
3 Ring Pass Delft D1 11 19 5 4 2 32 19 0
4 Gooische D1 11 19 5 4 2 20 14 0
5 Helmond D1 11 18 4 6 1 23 21 0
6 Rood-Wit D1 11 15 3 6 2 17 14 0
7 Wageningen D1 11 13 4 1 6 15 20 0
8 Ede D1 11 10 2 4 5 21 21 0
9 Bully D1 10 10 2 4 4 26 31 0
10 HOD D1 11 10 2 4 5 24 31 0
11 Xenios D1 11 8 2 2 7 16 30 0
12 Oss D1 11 5 0 5 6 21 40 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb !Oefenwedstrijd oefenen n.n.b thuis - Veld 1
5 mrt H.O.D. D1 n.n.b uit
12 mrt NMHC Nijmegen D1 n.n.b thuis
19 mrt HC Helmond D1 12:45 uit
26 mrt A.M.H.C. Rood-Wit D1 n.n.b thuis
2 apr O.H.C. Bully D1 n.n.b uit
16 apr Ring Pass Delft D1 n.n.b thuis
23 apr WMHC D1 n.n.b uit
30 apr HC Zwolle D1 n.n.b thuis
7 mei Gooische Hockey Club D1 n.n.b thuis
14 mei Oss D1 n.n.b uit
21 mei Xenios D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Gooische D1 Xenios D1 (4-0)scheduled
Ede D1 HOD D1 (5-1)final
Wageningen D1 Nijmegen D1 (1-4)final
Ring Pass Delft D1 Helmond D1 (2-2)final
Bully D1 Rood-Wit D1 (1-2)final
Oss D1 Zwolle D1 (0-4)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Rood-Wit D1 Ring Pass Delft D1 (1-1)final
Helmond D1 Wageningen D1 (1-0)final
Nijmegen D1 Ede D1 (3-0)final
HOD D1 Gooische D1 (1-2)final
Xenios D1 Oss D1 (4-4)final
Zwolle D1 Bully D1 (2-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Gooische D1 Nijmegen D1 (1-4)final
Ede D1 Helmond D1 (4-1)final
Wageningen D1 Rood-Wit D1 (1-3)final
Ring Pass Delft D1 Bully D1 (8-3)scheduled
Xenios D1 Zwolle D1 (0-2)scheduled
Oss D1 HOD D1 (1-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Bully D1 Wageningen D1 (2-0)scheduled
Rood-Wit D1 Ede D1 (0-0)scheduled
Helmond D1 Gooische D1 (2-1)final
Nijmegen D1 Oss D1 (1-0)final
HOD D1 Xenios D1 (1-2)scheduled
Zwolle D1 Ring Pass Delft D1 (0-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Gooische D1 Rood-Wit D1 (2-2)scheduled
Ede D1 Bully D1 (1-1)scheduled
Wageningen D1 Ring Pass Delft D1 (3-1)final
HOD D1 Zwolle D1 (4-4)final
Xenios D1 Nijmegen D1 (1-5)scheduled
Oss D1 Helmond D1 (4-4)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Ring Pass Delft D1 Ede D1 (2-1)final
Bully D1 Gooische D1 (2-2)final
Rood-Wit D1 Oss D1 (4-2)final
Helmond D1 Xenios D1 (3-1)scheduled
Nijmegen D1 HOD D1 (5-2)final
Zwolle D1 Wageningen D1 (3-2)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Gooische D1 Ring Pass Delft D1 (2-2)final
Ede D1 Wageningen D1 (1-2)final
Nijmegen D1 Zwolle D1 (2-0)final
HOD D1 Helmond D1 (1-1)final
Xenios D1 Rood-Wit D1 (2-1)final
Oss D1 Bully D1 (5-5)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Wageningen D1 Gooische D1 (0-1)final
Ring Pass Delft D1 Oss D1 (8-0)final
Bully D1 Xenios D1 (4-2)scheduled
Rood-Wit D1 HOD D1 (1-1)final
Helmond D1 Nijmegen D1 (2-2)scheduled
Zwolle D1 Ede D1 (4-3)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Gooische D1 Ede D1 (1-0)final
Helmond D1 Zwolle D1 (2-1)final
Nijmegen D1 Rood-Wit D1 (1-1)final
HOD D1 Bully D1 (6-4)scheduled
Xenios D1 Ring Pass Delft D1 (1-2)scheduled
Oss D1 Wageningen D1 (1-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Ede D1 Oss D1 (4-4)final
Ring Pass Delft D1 HOD D1 (3-3)final
Rood-Wit D1 Helmond D1 (2-2)final
DONDERDAG 24 NOVEMBER 2022
Gooische D1 Zwolle D1 (1-1)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Oss D1 Gooische D1 (0-3)final
Helmond D1 Bully D1 (3-3)scheduled
Nijmegen D1 Ring Pass Delft D1 (3-2)final
HOD D1 Wageningen D1 (2-3)final
Xenios D1 Ede D1 (2-2)scheduled
Zwolle D1 Rood-Wit D1 (1-0)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Wageningen D1 Xenios D1 (2-1)scheduled