Jongste jeugd

Junioren

Senioren

13147737_1009200639160197_1784907665118816965_o.jpg veldzijde (klein).jpg voorkant site 2.png voorkant site.png voorzijde (klein).jpg

MHC Ede D30-1 (A)

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Jochem Schulte
Trainer Stefan Boere
Manager Mariska Krul
Manager Ceciel Mathot
Lijncoördinator Jochem Schulte
Scheids toewijzer Marlou van Delft

Aankomende Speelronde

ZONDAG 19 FEBRUARI 2023
Thuis Uit Aanvang
Zwolle D30-1 EHV D30-1 11:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Ede D30-1 10 30 10 0 0 47 8 0
2 Deventer D30-1 10 17 5 2 3 24 12 0
3 Almelo D30-1 10 17 5 2 3 31 22 0
4 QZ D30-1 10 16 5 1 4 15 18 0
5 Wageningen D30-1 10 16 4 4 2 25 19 0
6 EHV D30-1 9 14 4 2 3 17 10 0
7 Zwolle D30-1 9 12 4 0 5 19 21 0
8 Oosterbeek D30-1 10 12 4 0 6 17 33 0
9 Apeldoorn D30-3 10 8 2 2 6 17 27 0
10 PW D30-1 10 8 2 2 6 14 29 0
11 Upward D30-1 10 4 1 1 8 12 39 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt M.H.C. Oosterbeek D30-1 n.n.b thuis
26 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D30-1 n.n.b thuis
2 apr Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D30-1 n.n.b uit
16 apr HCQZ D30-1 n.n.b thuis
23 apr DHV D30-1 n.n.b uit
14 mei MHC Almelo D30-1 n.n.b thuis
21 mei EHV Enschede D30-1 n.n.b uit
4 jun WMHC D30-1 n.n.b uit
11 jun Apeldoorn D30-3 n.n.b thuis
18 jun HC Zwolle D30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Upward D30-1 Almelo D30-1 (1-6)final
PW D30-1 Deventer D30-1 (1-3)final
Oosterbeek D30-1 Ede D30-1 (2-7)scheduled
Zwolle D30-1 Apeldoorn D30-3 (5-2)scheduled
QZ D30-1 Wageningen D30-1 (1-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Almelo D30-1 PW D30-1 (5-1)scheduled
Wageningen D30-1 Zwolle D30-1 (4-1)final
EHV D30-1 Upward D30-1 (3-0)final
Apeldoorn D30-3 Oosterbeek D30-1 (0-2)final
Deventer D30-1 QZ D30-1 (4-0)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
PW D30-1 EHV D30-1 (0-3)final
Oosterbeek D30-1 Zwolle D30-1 (0-3)final
Upward D30-1 Ede D30-1 (2-8)final
QZ D30-1 Almelo D30-1 (3-1)final
Deventer D30-1 Wageningen D30-1 (0-0)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Almelo D30-1 Deventer D30-1 (0-2)final
Wageningen D30-1 Oosterbeek D30-1 (2-3)final
Apeldoorn D30-3 Upward D30-1 (5-1)scheduled
Ede D30-1 PW D30-1 (7-0)scheduled
EHV D30-1 QZ D30-1 (1-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Deventer D30-1 EHV D30-1 (1-1)final
PW D30-1 Apeldoorn D30-3 (3-2)scheduled
Upward D30-1 Zwolle D30-1 (3-1)final
Almelo D30-1 Wageningen D30-1 (4-4)final
QZ D30-1 Ede D30-1 (0-4)scheduled
DONDERDAG 13 OKTOBER 2022
Almelo D30-1 EHV D30-1 (3-0)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Zwolle D30-1 PW D30-1 (3-1)final
Ede D30-1 Deventer D30-1 (2-1)final
Oosterbeek D30-1 Upward D30-1 (3-1)final
Apeldoorn D30-3 QZ D30-1 (1-1)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Almelo D30-1 Ede D30-1 (1-6)final
Deventer D30-1 Apeldoorn D30-3 (4-1)scheduled
PW D30-1 Oosterbeek D30-1 (5-1)final
EHV D30-1 Wageningen D30-1 (2-2)final
QZ D30-1 Zwolle D30-1 (3-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Wageningen D30-1 Upward D30-1 (3-0)final
Apeldoorn D30-3 Almelo D30-1 (2-2)scheduled
Oosterbeek D30-1 QZ D30-1 (1-2)final
Zwolle D30-1 Deventer D30-1 (4-2)final
Ede D30-1 EHV D30-1 (2-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Ede D30-1 Wageningen D30-1 (5-1)scheduled
EHV D30-1 Apeldoorn D30-3 (0-2)scheduled
Almelo D30-1 Zwolle D30-1 (4-1)final
Deventer D30-1 Oosterbeek D30-1 (2-3)final
PW D30-1 Upward D30-1 (2-2)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
QZ D30-1 PW D30-1 (2-0)final
Ede D30-1 Zwolle D30-1 (2-0)scheduled
Wageningen D30-1 Apeldoorn D30-3 (5-2)final
EHV D30-1 Oosterbeek D30-1 (6-0)final
Deventer D30-1 Upward D30-1 (5-0)scheduled
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Upward D30-1 QZ D30-1 (2-3)final
DONDERDAG 1 DECEMBER 2022
Apeldoorn D30-3 Ede D30-1 (0-4)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Oosterbeek D30-1 Almelo D30-1 (2-5)final
PW D30-1 Wageningen D30-1 (1-1)final