Jongste jeugd

Junioren

Senioren

13147737_1009200639160197_1784907665118816965_o.jpg veldzijde (klein).jpg voorkant site 2.png voorkant site.png voorzijde (klein).jpg

MHC Ede DO25-2

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer 2 Ralph Mess Lapré
Aanvoerder Julia van Voorst
Lijncoördinator Jochem Schulte
Scheids toewijzer Julia van Voorst

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Union DO25-1 10 28 9 1 0 40 9 0
2 Ede DO25-2 10 25 8 1 1 59 11 0
3 Oosterbeek DO25-1 10 13 4 1 5 24 40 0
4 Wijchen DO25-1 10 11 3 2 5 26 30 0
5 Arnhem DO25-1 10 6 2 0 8 11 40 0
6 Bemmel DO25-2 10 4 1 1 8 11 41 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Oosterbeek DO25-1 Ede DO25-2 (1-8)scheduled
Arnhem DO25-1 Wijchen DO25-1 (2-4)scheduled
Union DO25-1 Bemmel DO25-2 (5-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Wijchen DO25-1 Union DO25-1 (0-3)final
Bemmel DO25-2 Oosterbeek DO25-1 (3-4)final
Ede DO25-2 Arnhem DO25-1 (7-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Oosterbeek DO25-1 Wijchen DO25-1 (3-2)final
Bemmel DO25-2 Ede DO25-2 (0-7)final
Union DO25-1 Arnhem DO25-1 (4-0)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Union DO25-1 Ede DO25-2 (2-1)final
Arnhem DO25-1 Oosterbeek DO25-1 (2-1)final
Wijchen DO25-1 Bemmel DO25-2 (4-2)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Oosterbeek DO25-1 Union DO25-1 (3-8)final
Bemmel DO25-2 Arnhem DO25-1 (2-1)final
Ede DO25-2 Wijchen DO25-1 (8-3)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Wijchen DO25-1 Arnhem DO25-1 (7-0)final
Ede DO25-2 Oosterbeek DO25-1 (6-0)final
Bemmel DO25-2 Union DO25-1 (0-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Arnhem DO25-1 Ede DO25-2 (1-7)scheduled
Oosterbeek DO25-1 Bemmel DO25-2 (5-2)final
Union DO25-1 Wijchen DO25-1 (4-1)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Wijchen DO25-1 Oosterbeek DO25-1 (2-2)scheduled
Ede DO25-2 Bemmel DO25-2 (9-0)final
Arnhem DO25-1 Union DO25-1 (1-4)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Arnhem DO25-1 Bemmel DO25-2 (3-0)scheduled
Wijchen DO25-1 Ede DO25-2 (1-4)scheduled
Union DO25-1 Oosterbeek DO25-1 (7-1)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Ede DO25-2 Union DO25-1 (2-2)final
Bemmel DO25-2 Wijchen DO25-1 (2-2)final
Oosterbeek DO25-1 Arnhem DO25-1 (4-0)final