Jongste jeugd

Junioren

Senioren

13147737_1009200639160197_1784907665118816965_o.jpg veldzijde (klein).jpg voorkant site 2.png voorkant site.png voorzijde (klein).jpg

MHC Ede H30-2 (B)

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Patrick Roke
Aanvoerder Frank Fiolet
Manager Richard Beers
Manager Tjerk Bouwens
Manager Maurice Tax
Lijncoördinator Jochem Schulte
Scheids toewijzer Richard Beers
Scheids toewijzer Wouter Schotanus

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Arnhem H30-3 10 28 9 1 0 57 6 0
2 Upward H30-3 10 20 6 2 2 15 11 0
3 Union H30-1 10 13 4 1 5 20 19 0
4 Bemmel H30-1 10 13 3 4 3 18 19 0
5 Ede H30-2 10 11 3 2 5 17 28 0
6 Beuningen H30-2 10 0 0 0 10 8 52 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Arnhem H30-3 Ede H30-2 (5-1)final
Bemmel H30-1 Beuningen H30-2 (5-0)final
Union H30-1 Upward H30-3 (0-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Upward H30-3 Arnhem H30-3 (2-2)final
Ede H30-2 Bemmel H30-1 (1-1)final
Beuningen H30-2 Union H30-1 (2-7)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Union H30-1 Ede H30-2 (3-0)scheduled
Beuningen H30-2 Upward H30-3 (1-2)scheduled
Bemmel H30-1 Arnhem H30-3 (0-3)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Arnhem H30-3 Union H30-1 (5-1)final
Ede H30-2 Beuningen H30-2 (3-2)scheduled
Bemmel H30-1 Upward H30-3 (2-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Upward H30-3 Ede H30-2 (4-0)final
Union H30-1 Bemmel H30-1 (2-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Upward H30-3 Union H30-1 (1-0)final
Beuningen H30-2 Bemmel H30-1 (1-5)final
Ede H30-2 Arnhem H30-3 (0-8)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Arnhem H30-3 Upward H30-3 (6-0)final
Union H30-1 Beuningen H30-2 (3-1)scheduled
Bemmel H30-1 Ede H30-2 (3-3)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Upward H30-3 Beuningen H30-2 (3-0)scheduled
Arnhem H30-3 Bemmel H30-1 (6-0)final
Ede H30-2 Union H30-1 (4-1)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Beuningen H30-2 Ede H30-2 (0-5)scheduled
Union H30-1 Arnhem H30-3 (1-3)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Arnhem H30-3 Beuningen H30-2 (13-1)final
Ede H30-2 Upward H30-3 (0-1)scheduled
Bemmel H30-1 Union H30-1 (2-2)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Upward H30-3 Bemmel H30-1 (0-0)final
Beuningen H30-2 Arnhem H30-3 (0-6)final