Jongste jeugd

Junioren

Senioren

13147737_1009200639160197_1784907665118816965_o.jpg veldzijde (klein).jpg voorkant site 2.png voorkant site.png voorzijde (klein).jpg

MHC Ede H30-1 (A)

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Anko Teulen
Aanvoerder Rob van Gerven
Manager Rob van Gerven
Lijncoördinator Jochem Schulte
Scheids toewijzer Rob van Gerven

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Mezen H30-2 10 30 10 0 0 61 11 0
2 Arnhem H30-2 10 17 5 2 3 29 19 0
3 Overbetuwe H30-1 10 16 5 1 4 39 25 0
4 Flevoland H30-1 10 15 5 0 5 24 21 0
5 Wageningen H30-2 10 10 3 1 6 32 34 0
6 Ede H30-1 10 0 0 0 10 4 79 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Overbetuwe H30-1 Arnhem H30-2 (2-2)final
Mezen H30-2 Wageningen H30-2 (4-2)final
Ede H30-1 Flevoland H30-1 (0-5)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Flevoland H30-1 Mezen H30-2 (1-2)final
Wageningen H30-2 Overbetuwe H30-1 (0-6)final
Arnhem H30-2 Ede H30-1 (8-0)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Ede H30-1 Overbetuwe H30-1 (1-6)final
Flevoland H30-1 Wageningen H30-2 (4-5)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Overbetuwe H30-1 Mezen H30-2 (2-6)final
Arnhem H30-2 Flevoland H30-1 (1-2)final
Ede H30-1 Wageningen H30-2 (2-10)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Ede H30-1 Mezen H30-2 (0-12)final
Flevoland H30-1 Overbetuwe H30-1 (1-2)scheduled
Wageningen H30-2 Arnhem H30-2 (2-4)final
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Mezen H30-2 Arnhem H30-2 (5-3)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Arnhem H30-2 Overbetuwe H30-1 (2-1)final
Wageningen H30-2 Mezen H30-2 (1-4)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Ede H30-1 Arnhem H30-2 (0-5)final
Overbetuwe H30-1 Wageningen H30-2 (5-3)final
Mezen H30-2 Flevoland H30-1 (5-0)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Overbetuwe H30-1 Ede H30-1 (12-0)scheduled
Arnhem H30-2 Mezen H30-2 (1-5)final
Wageningen H30-2 Flevoland H30-1 (1-4)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Wageningen H30-2 Ede H30-1 (7-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Overbetuwe H30-1 Flevoland H30-1 (2-3)scheduled
Mezen H30-2 Ede H30-1 (11-0)final
Arnhem H30-2 Wageningen H30-2 (1-1)final
DONDERDAG 1 DECEMBER 2022
Mezen H30-2 Overbetuwe H30-1 (7-1)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Flevoland H30-1 Ede H30-1 (3-1)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Flevoland H30-1 Arnhem H30-2 (1-2)final