Jongste jeugd

Junioren

Senioren

13147737_1009200639160197_1784907665118816965_o.jpg veldzijde (klein).jpg voorkant site 2.png voorkant site.png voorzijde (klein).jpg

MHC EDE JO14-11 ZAAL

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Luuk van Straten
Trainer Daan Huizinga
Trainer Thijs Hunt
Trainer 2 Deborah de Gier
Coach 2 Rob van de Blaak
Coach 2 Hans Hoogendoorn
Manager Diana Hoogendoorn

Aankomende Speelronde

ZONDAG 29 JANUARI 2023
Thuis Uit Aanvang
Ede JO14-11-C Upward JO14-1 12:00
Upward JO14-1 Apeldoorn JO14-12-C 12:50
Apeldoorn JO14-12-C Ede JO14-11-C 13:40

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Upward JO14-1 6 18 6 0 0 43 10 0
2 Oosterbeek JO14-1 6 15 5 0 1 22 5 0
3 Mezen JO14-1 8 9 3 0 5 22 39 0
4 Ede JO14-11-C 4 6 2 0 2 13 13 0
5 Apeldoorn JO14-12-C 6 6 2 0 4 16 18 0
6 Arnhem JO14-1 6 0 0 0 6 12 43 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 jan Apeldoorn JO14-12-C 13:40 uit
29 jan Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JO14-1 12:00 thuis
4 feb M.H.C. Oosterbeek JO14-1 12:50 thuis
4 feb AHC Velp JO14-1 12:00 uit
11 feb Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JO14-1 11:45 uit
11 feb MHC De Mezen JO14-1 10:05 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Upward JO14-1 Arnhem JO14-1 (6-1)final
Arnhem JO14-1 Apeldoorn JO14-12-C (0-9)final
Apeldoorn JO14-12-C Upward JO14-1 (2-3)scheduled
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Mezen JO14-1 Oosterbeek JO14-1 (1-4)final
Oosterbeek JO14-1 Upward JO14-1 (3-4)final
Mezen JO14-1 Upward JO14-1 (4-12)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Oosterbeek JO14-1 Ede JO14-11-C (3-0)final
Ede JO14-11-C Apeldoorn JO14-12-C (4-2)final
Apeldoorn JO14-12-C Oosterbeek JO14-1 (0-7)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Upward JO14-1 Mezen JO14-1 (7-0)final
Arnhem JO14-1 Mezen JO14-1 (3-5)final
Arnhem JO14-1 Upward JO14-1 (0-11)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Oosterbeek JO14-1 Mezen JO14-1 (3-0)final
Mezen JO14-1 Apeldoorn JO14-12-C (2-3)final
Oosterbeek JO14-1 Apeldoorn JO14-12-C (2-0)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Ede JO14-11-C Mezen JO14-1 (3-4)final
Mezen JO14-1 Arnhem JO14-1 (6-4)final
Ede JO14-11-C Arnhem JO14-1 (6-4)final