Jongste jeugd

Junioren

Senioren

13147737_1009200639160197_1784907665118816965_o.jpg veldzijde (klein).jpg voorkant site 2.png voorkant site.png voorzijde (klein).jpg

MHC EDE JO16-2 ZAAL

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Patrick Bruijnes
Trainer Jochem Schulte
Trainer Jibbe Slofstra
Trainer 2 Martin Beers
Coach Charlotte Hols-IJpkemeule
Coach Bob Jansen
Coach Andre Veldjesgraaf
Manager Annemarie Braber
Lijncoördinator Pieter van Dijk
Scheids toewijzer Annemarie Braber

Aankomende Speelronde

ZONDAG 29 JANUARI 2023
Thuis Uit Aanvang
Twello JO16-1 Doetinchem JO16-1 12:15
Doetinchem JO16-1 Arnhem JO16-2 13:05
Twello JO16-1 Arnhem JO16-2 13:55

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Apeldoorn JO16-2 6 18 6 0 0 35 4 0
2 Ede JO16-2 6 13 4 1 1 21 13 0
3 Arnhem JO16-2 6 10 3 1 2 14 13 0
4 Zutphen JO16-3 8 5 1 2 5 14 29 0
5 Twello JO16-1 4 4 1 1 2 10 10 0
6 Doetinchem JO16-1 6 1 0 1 5 8 33 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 feb Apeldoorn JO16-2 12:00 uit
4 feb Voorster Hockeyclub Twello JO16-1 12:50 thuis
11 feb MHCZutphen JO16-3 14:30 uit
11 feb Doetinchemse Hockey Club JO16-1 12:50 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Arnhem JO16-2 Ede JO16-2 (3-6)final
Zutphen JO16-3 Arnhem JO16-2 (0-2)final
Ede JO16-2 Zutphen JO16-3 (2-1)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Doetinchem JO16-1 Twello JO16-1 (0-4)final
Twello JO16-1 Zutphen JO16-3 (3-3)final
Doetinchem JO16-1 Zutphen JO16-3 (4-4)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Ede JO16-2 Doetinchem JO16-1 (5-3)final
Doetinchem JO16-1 Apeldoorn JO16-2 (0-13)final
Ede JO16-2 Apeldoorn JO16-2 (2-3)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Zutphen JO16-3 Doetinchem JO16-1 (2-1)final
Apeldoorn JO16-2 Doetinchem JO16-1 (5-0)scheduled
Apeldoorn JO16-2 Zutphen JO16-3 (10-0)scheduled
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Twello JO16-1 Ede JO16-2 (2-5)final
Ede JO16-2 Arnhem JO16-2 (1-1)final
Arnhem JO16-2 Twello JO16-1 (2-1)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Zutphen JO16-3 Apeldoorn JO16-2 (1-2)final
Apeldoorn JO16-2 Arnhem JO16-2 (2-1)final
Arnhem JO16-2 Zutphen JO16-3 (5-3)final