Jongste jeugd

Junioren

Senioren

Caroussel D1kampioen_1920.jpg Caroussel_2_jeugd.jpg Kampioen_H1_1920.jpg Reserve_Heren1_4_header_1920_hoogte.jpg Reserve_Jeugd_2022_1920.jpg veldzijde (klein).jpg voorzijde (klein).jpg

MHC Ede Dames 2-O

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Marcel Willemsen
Aanvoerder Deborah de Gier
Lijncoördinator Jochem Schulte
Scheids toewijzer Lisette Gijsbertsen
Scheids toewijzer Pien de Vries

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Ede D2-O 18 46 15 1 2 64 16 0
2 HCM D2-O 18 43 14 1 3 46 15 0
3 Apeliotes D3 18 41 13 2 3 52 19 0
4 Upward D2-O 18 31 9 4 5 36 21 0
5 Union D4 18 25 8 4 6 36 24 3
6 Wageningen D4 18 25 8 1 9 35 34 0
7 Wageningen D3 18 21 6 3 9 42 31 0
8 Apeliotes D4 18 18 5 3 10 28 44 0
9 Union D7 18 6 2 0 16 16 87 0
10 Nijmegen D7 18 1 0 1 17 14 78 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Nijmegen D7 Union D4 (0-6)final
Union D7 Ede D2-O (0-3)final
Apeliotes D3 HCM D2-O (1-1)final
Wageningen D3 Apeliotes D4 (2-3)final
Wageningen D4 Upward D2-O (0-4)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Upward D2-O Wageningen D3 (2-2)final
HCM D2-O Nijmegen D7 (5-0)final
Union D4 Wageningen D4 (1-0)final
Ede D2-O Apeliotes D3 (2-3)final
Apeliotes D4 Union D7 (5-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Apeliotes D3 Union D7 (4-0)final
Upward D2-O Apeliotes D4 (4-0)scheduled
Wageningen D4 HCM D2-O (0-4)final
Wageningen D3 Union D4 (1-2)final
Nijmegen D7 Ede D2-O (0-8)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Union D7 Nijmegen D7 (3-2)final
Apeliotes D4 Apeliotes D3 (1-5)final
Union D4 Upward D2-O (0-1)final
HCM D2-O Wageningen D3 (2-1)final
Ede D2-O Wageningen D4 (3-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Nijmegen D7 Apeliotes D3 (0-3)final
Upward D2-O HCM D2-O (3-2)final
Wageningen D3 Ede D2-O (1-1)scheduled
Wageningen D4 Union D7 (6-0)final
Union D4 Apeliotes D4 (3-3)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Union D7 Wageningen D3 (0-5)final
HCM D2-O Union D4 (0-1)final
Apeliotes D4 Nijmegen D7 (3-0)final
Apeliotes D3 Wageningen D4 (3-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Upward D2-O Union D7 (4-0)final
HCM D2-O Apeliotes D4 (2-0)final
Wageningen D4 Nijmegen D7 (2-1)final
Wageningen D3 Apeliotes D3 (1-1)final
Union D4 Ede D2-O (1-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Ede D2-O HCM D2-O (2-1)final
Apeliotes D3 Upward D2-O (3-1)final
Union D7 Union D4 (0-8)final
Nijmegen D7 Wageningen D3 (1-5)final
Wageningen D4 Apeliotes D4 (3-0)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Ede D2-O Upward D2-O (2-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Apeliotes D4 Ede D2-O (0-3)final
Upward D2-O Nijmegen D7 (6-2)final
HCM D2-O Union D7 (3-1)final
Wageningen D3 Wageningen D4 (2-4)final
DINSDAG 5 MAART 2024
Upward D2-O Wageningen D4 (0-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Ede D2-O Union D7 (9-1)final
HCM D2-O Apeliotes D3 (2-0)final
Union D4 Nijmegen D7 (0-0)final
Apeliotes D4 Wageningen D3 (1-4)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Apeliotes D3 Ede D2-O (1-2)final
Union D7 Apeliotes D4 (2-4)scheduled
Nijmegen D7 HCM D2-O (0-3)final
Wageningen D3 Upward D2-O (0-1)final
Wageningen D4 Union D4 (2-1)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Ede D2-O Nijmegen D7 (4-0)final
HCM D2-O Wageningen D4 (2-1)final
Union D4 Wageningen D3 (3-1)final
Apeliotes D4 Upward D2-O (1-1)final
Union D7 Apeliotes D3 (1-8)scheduled
MAANDAG 1 APRIL 2024
Union D4 Apeliotes D3 (2-0)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Apeliotes D3 Apeliotes D4 (2-1)final
Wageningen D4 Ede D2-O (1-1)postponed
Nijmegen D7 Union D7 (2-3)final
Wageningen D3 HCM D2-O (2-3)final
Upward D2-O Union D4 (0-0)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
HCM D2-O Upward D2-O (1-0)final
Ede D2-O Wageningen D3 (3-2)final
Apeliotes D3 Nijmegen D7 (9-1)final
Apeliotes D4 Union D4 (2-2)final
Union D7 Wageningen D4 (2-3)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Nijmegen D7 Apeliotes D4 (1-4)scheduled
Union D4 HCM D2-O (1-2)final
Wageningen D4 Apeliotes D3 (1-2)final
Upward D2-O Ede D2-O (0-3)final
ZONDAG 12 MEI 2024
Wageningen D4 Ede D2-O (1-4)final
Wageningen D3 Union D7 (6-0)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Apeliotes D4 HCM D2-O (0-3)final
Ede D2-O Union D4 (7-0)final
Nijmegen D7 Wageningen D4 (2-8)final
Union D7 Upward D2-O (1-4)final
Apeliotes D3 Wageningen D3 (2-1)final
ZONDAG 2 JUNI 2024
Apeliotes D4 Wageningen D4 (0-1)final
Upward D2-O Apeliotes D3 (1-2)scheduled
HCM D2-O Ede D2-O (4-2)final
Union D4 Union D7 (5-0)final
Wageningen D3 Nijmegen D7 (3-0)final
WOENSDAG 5 JUNI 2024
Union D7 HCM D2-O (0-6)scheduled
ZONDAG 9 JUNI 2024
Apeliotes D3 Union D4 (3-0)final
Ede D2-O Apeliotes D4 (4-0)scheduled
Nijmegen D7 Upward D2-O (2-3)final
Wageningen D4 Wageningen D3 (2-3)final