Jongste jeugd

Junioren

Senioren

Caroussel D1kampioen_1920.jpg Caroussel_2_jeugd.jpg Kampioen_H1_1920.jpg Reserve_Heren1_4_header_1920_hoogte.jpg Reserve_Jeugd_2022_1920.jpg veldzijde (klein).jpg voorzijde (klein).jpg

MHC Ede Heren 2-O

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Jelle Baars
Lijncoördinator Jochem Schulte
Scheids toewijzer Jelle Baars

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zwolle H2-O 20 51 17 0 3 62 26 0
2 Nijmegen H2-O 20 42 13 3 4 75 41 0
3 Nijmegen H4 20 38 12 2 6 53 44 0
4 Union H2-O 20 31 8 7 5 40 35 0
5 Ede H2-O 20 30 8 6 6 51 41 0
6 Nijmegen H3 20 27 9 0 11 43 48 0
7 Union H3 20 27 8 3 9 55 43 0
8 Upward H2-O 20 27 8 3 9 51 53 0
9 EHV H2-O 20 26 8 2 10 54 45 0
10 Beuningen H2-O 20 10 3 1 16 27 56 0
11 Almelo H2-O 20 7 2 1 17 27 106 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Nijmegen H2-O Beuningen H2-O (3-1)final
Nijmegen H4 Union H2-O (1-1)final
Nijmegen H3 Upward H2-O (5-3)final
Ede H2-O Union H3 (1-6)scheduled
Almelo H2-O Zwolle H2-O (1-8)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Union H3 Nijmegen H3 (4-3)final
Upward H2-O Almelo H2-O (4-4)final
Union H2-O Nijmegen H2-O (1-2)final
EHV H2-O Ede H2-O (2-2)scheduled
Zwolle H2-O Nijmegen H4 (3-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Nijmegen H4 Upward H2-O (4-2)final
Zwolle H2-O Union H2-O (3-0)final
Nijmegen H3 EHV H2-O (2-1)final
Almelo H2-O Union H3 (2-4)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Upward H2-O Zwolle H2-O (2-1)final
Union H3 Nijmegen H4 (2-3)final
EHV H2-O Almelo H2-O (10-2)final
Beuningen H2-O Nijmegen H3 (1-3)final
Nijmegen H2-O Ede H2-O (3-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Nijmegen H4 EHV H2-O (3-2)final
Upward H2-O Union H2-O (1-2)final
Zwolle H2-O Union H3 (2-1)final
Nijmegen H3 Nijmegen H2-O (1-5)final
Almelo H2-O Beuningen H2-O (0-3)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Beuningen H2-O Nijmegen H4 (3-5)final
EHV H2-O Zwolle H2-O (1-2)final
Union H3 Upward H2-O (2-6)final
Nijmegen H2-O Almelo H2-O (14-0)final
Union H2-O Ede H2-O (2-2)final
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023
Ede H2-O Beuningen H2-O (4-0)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Upward H2-O EHV H2-O (4-1)final
Union H3 Union H2-O (4-2)final
Zwolle H2-O Beuningen H2-O (4-1)final
Nijmegen H4 Nijmegen H2-O (2-3)final
Nijmegen H3 Ede H2-O (1-2)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Beuningen H2-O Upward H2-O (1-0)final
EHV H2-O Union H3 (2-3)final
Union H2-O Nijmegen H3 (3-2)final
Nijmegen H2-O Zwolle H2-O (3-4)final
Ede H2-O Almelo H2-O (9-2)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Union H3 Beuningen H2-O (2-1)final
Upward H2-O Nijmegen H2-O (0-4)final
EHV H2-O Union H2-O (4-1)final
Almelo H2-O Nijmegen H3 (4-6)final
Nijmegen H4 Ede H2-O (4-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Beuningen H2-O EHV H2-O (1-5)final
Ede H2-O Zwolle H2-O (1-2)scheduled
Nijmegen H3 Nijmegen H4 (1-0)final
Almelo H2-O Union H2-O (1-4)final
Nijmegen H2-O Union H3 (2-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Upward H2-O Ede H2-O (0-3)scheduled
EHV H2-O Nijmegen H2-O (4-3)final
Nijmegen H4 Almelo H2-O (3-0)final
Union H2-O Beuningen H2-O (1-1)final
Zwolle H2-O Nijmegen H3 (4-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Upward H2-O Nijmegen H3 (3-1)final
Union H3 Ede H2-O (1-2)final
Beuningen H2-O Nijmegen H2-O (3-5)scheduled
Zwolle H2-O Almelo H2-O (3-1)scheduled
Union H2-O Nijmegen H4 (4-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Ede H2-O EHV H2-O (1-1)scheduled
Nijmegen H2-O Union H2-O (1-1)final
Nijmegen H3 Union H3 (3-2)scheduled
Almelo H2-O Upward H2-O (0-3)scheduled
Nijmegen H4 Zwolle H2-O (3-2)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Upward H2-O Nijmegen H4 (3-5)final
Union H2-O Zwolle H2-O (2-1)final
Beuningen H2-O Ede H2-O (0-3)scheduled
EHV H2-O Nijmegen H3 (3-1)final
Union H3 Almelo H2-O (9-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Nijmegen H4 Union H3 (2-2)final
Zwolle H2-O Upward H2-O (4-3)final
Nijmegen H3 Beuningen H2-O (2-1)final
Almelo H2-O EHV H2-O (2-4)final
Ede H2-O Nijmegen H2-O (2-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Beuningen H2-O Almelo H2-O (1-2)final
EHV H2-O Nijmegen H4 (0-2)final
Union H3 Zwolle H2-O (2-3)final
Nijmegen H2-O Nijmegen H3 (2-0)final
Union H2-O Upward H2-O (2-2)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Nijmegen H4 Beuningen H2-O (4-3)final
Zwolle H2-O EHV H2-O (2-1)final
Upward H2-O Union H3 (2-1)final
Almelo H2-O Nijmegen H2-O (1-6)final
Ede H2-O Union H2-O (3-3)final
DONDERDAG 18 APRIL 2024
Union H2-O Union H3 (2-2)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Beuningen H2-O Zwolle H2-O (0-3)final
EHV H2-O Upward H2-O (2-4)final
Ede H2-O Nijmegen H3 (1-2)final
DONDERDAG 25 APRIL 2024
Nijmegen H2-O Nijmegen H4 (2-3)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Upward H2-O Beuningen H2-O (4-3)final
Zwolle H2-O Nijmegen H2-O (5-0)final
Nijmegen H3 Union H2-O (0-1)final
Almelo H2-O Ede H2-O (2-6)final
Union H3 EHV H2-O (3-0)final
ZONDAG 2 JUNI 2024
Beuningen H2-O Union H3 (1-0)final
Nijmegen H2-O Upward H2-O (6-3)scheduled
Ede H2-O Nijmegen H4 (4-3)final
Union H2-O EHV H2-O (1-3)final
ZONDAG 9 JUNI 2024
Union H3 Nijmegen H2-O (3-4)final
Union H2-O Almelo H2-O (5-0)final
Zwolle H2-O Ede H2-O (3-1)final
EHV H2-O Beuningen H2-O (4-1)final
Nijmegen H4 Nijmegen H3 (5-3)final
DONDERDAG 13 JUNI 2024
Nijmegen H3 Almelo H2-O (4-0)scheduled
ZONDAG 16 JUNI 2024
Nijmegen H2-O EHV H2-O (5-4)final
Ede H2-O Upward H2-O (2-2)scheduled
Almelo H2-O Nijmegen H4 (3-0)final
Beuningen H2-O Union H2-O (1-2)final
Nijmegen H3 Zwolle H2-O (2-3)final