Jongste jeugd

Junioren

Senioren

Caroussel D1kampioen_1920.jpg Caroussel_2_jeugd.jpg Kampioen_H1_1920.jpg Reserve_Heren1_4_header_1920_hoogte.jpg Reserve_Jeugd_2022_1920.jpg veldzijde (klein).jpg voorzijde (klein).jpg

MHC Ede Heren 3

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Pieter van Dijk
Coach Thomas van Dijk
Aanvoerder Pieter van Dijk
Lijncoördinator Jochem Schulte
Scheids toewijzer Thomas van Dijk
Scheids toewijzer Pieter van Dijk

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Nijmegen H8 22 57 18 3 1 115 19 0
2 Ede H3 22 54 17 3 2 93 29 0
3 Wijchen H2-O 22 51 16 3 3 83 35 0
4 Union H6 22 49 16 4 2 108 40 3
5 Upward H3 22 41 13 2 7 67 31 0
6 Wageningen H5 22 39 12 3 7 63 46 0
7 Apeliotes H7 22 34 11 1 10 49 39 0
8 Wijchen H3 22 28 8 4 10 47 63 0
9 Civicum H2-O 22 23 6 5 11 38 45 0
10 Westerduiven H3 21 19 5 4 12 41 55 0
11 Civicum H3 21 13 4 1 16 35 79 0
12 Upward H4 22 13 4 1 17 36 127 0
13 Nijmegen H11 22 12 4 0 18 19 105 0
14 Apeliotes H6 22 5 1 2 19 21 102 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Nijmegen H8 Apeliotes H7 (5-1)final
Wijchen H2-O Apeliotes H6 (5-0)final
Nijmegen H11 Civicum H3 (0-2)final
Wijchen H3 Ede H3 (5-5)final
Upward H4 Westerduiven H3 (0-4)scheduled
Wageningen H5 Union H6 (3-3)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Apeliotes H6 Civicum H2-O (0-5)final
Apeliotes H7 Wageningen H5 (3-0)final
Ede H3 Wijchen H2-O (4-3)final
Civicum H3 Upward H4 (4-1)final
Westerduiven H3 Wijchen H3 (0-1)final
Upward H3 Nijmegen H8 (1-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Wijchen H3 Civicum H3 (3-2)final
Apeliotes H6 Upward H3 (0-6)final
Wijchen H2-O Westerduiven H3 (3-2)final
Civicum H2-O Ede H3 (1-1)final
Upward H4 Union H6 (1-9)final
Nijmegen H11 Apeliotes H7 (1-5)scheduled
Wageningen H5 Nijmegen H8 (2-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Apeliotes H7 Upward H4 (7-0)final
Upward H3 Wageningen H5 (3-1)final
Ede H3 Apeliotes H6 (5-0)final
Union H6 Wijchen H3 (5-4)final
Nijmegen H8 Nijmegen H11 (7-1)final
Westerduiven H3 Civicum H2-O (2-1)scheduled
Civicum H3 Wijchen H2-O (2-7)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Wijchen H3 Apeliotes H7 (1-2)final
Apeliotes H6 Westerduiven H3 (1-4)scheduled
Wijchen H2-O Union H6 (1-1)final
Civicum H2-O Civicum H3 (1-1)final
Nijmegen H11 Wageningen H5 (1-4)final
Ede H3 Upward H3 (0-0)final
WOENSDAG 4 OKTOBER 2023
Union H6 Nijmegen H11 (9-0)final
DONDERDAG 5 OKTOBER 2023
Upward H4 Nijmegen H8 (2-7)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Upward H3 Nijmegen H11 (6-0)final
Westerduiven H3 Ede H3 (1-2)scheduled
Union H6 Civicum H2-O (2-0)scheduled
Apeliotes H7 Wijchen H2-O (0-2)final
Nijmegen H8 Wijchen H3 (1-1)final
Wageningen H5 Upward H4 (5-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Civicum H2-O Upward H3 (3-2)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Civicum H3 Apeliotes H6 (5-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Apeliotes H6 Union H6 (1-7)final
Wijchen H2-O Nijmegen H8 (2-2)final
Civicum H2-O Apeliotes H7 (2-1)scheduled
Westerduiven H3 Upward H3 (3-2)final
Wijchen H3 Wageningen H5 (1-3)final
Upward H4 Nijmegen H11 (4-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Upward H3 Upward H4 (8-0)scheduled
Nijmegen H11 Wijchen H3 (1-3)final
Union H6 Ede H3 (2-3)scheduled
Civicum H3 Westerduiven H3 (2-1)final
Nijmegen H8 Civicum H2-O (4-0)scheduled
Apeliotes H7 Apeliotes H6 (6-1)scheduled
Wageningen H5 Wijchen H2-O (2-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Westerduiven H3 Union H6 (3-3)final
Civicum H2-O Wageningen H5 (1-2)final
Wijchen H3 Upward H4 (4-2)final
Ede H3 Apeliotes H7 (4-2)final
Civicum H3 Upward H3 (1-6)final
Wijchen H2-O Nijmegen H11 (8-0)final
Apeliotes H6 Nijmegen H8 (0-8)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Upward H3 Wijchen H3 (3-1)final
Union H6 Civicum H3 (5-2)final
Wageningen H5 Apeliotes H6 (5-0)final
Upward H4 Wijchen H2-O (0-6)final
Nijmegen H8 Ede H3 (3-0)final
Nijmegen H11 Civicum H2-O (0-7)final
Apeliotes H7 Westerduiven H3 (2-2)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Apeliotes H6 Nijmegen H11 (1-2)final
Ede H3 Wageningen H5 (7-1)final
Westerduiven H3 Nijmegen H8 (0-5)final
Wijchen H2-O Wijchen H3 (7-2)final
Union H6 Upward H3 (1-0)final
Civicum H3 Apeliotes H7 (1-2)scheduled
WOENSDAG 6 DECEMBER 2023
Civicum H2-O Upward H4 (3-0)final
ZONDAG 25 FEBRUARI 2024
Ede H3 Civicum H3 (7-0)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Wijchen H2-O Upward H3 (3-2)final
Nijmegen H11 Ede H3 (0-8)final
Upward H4 Apeliotes H6 (7-2)final
Apeliotes H7 Union H6 (0-4)final
Wageningen H5 Westerduiven H3 (6-0)final
DINSDAG 5 MAART 2024
Wijchen H3 Civicum H2-O (1-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Civicum H2-O Wijchen H2-O (0-3)final
Apeliotes H6 Wijchen H3 (1-3)final
Ede H3 Upward H4 (6-0)final
Westerduiven H3 Nijmegen H11 (2-3)final
Upward H3 Apeliotes H7 (4-0)final
Civicum H3 Wageningen H5 (1-8)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Westerduiven H3 Upward H4 (8-2)final
Civicum H3 Nijmegen H11 (1-3)scheduled
Union H6 Wageningen H5 (7-0)final
Ede H3 Wijchen H3 (5-0)scheduled
Upward H3 Civicum H2-O (2-1)final
Apeliotes H7 Nijmegen H8 (0-1)final
Apeliotes H6 Wijchen H2-O (1-6)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Wijchen H3 Westerduiven H3 (1-0)scheduled
Civicum H2-O Apeliotes H6 (2-2)final
Wijchen H2-O Ede H3 (1-0)scheduled
Nijmegen H8 Upward H3 (6-0)final
Upward H4 Civicum H3 (3-0)scheduled
Nijmegen H11 Union H6 (2-7)final
Wageningen H5 Apeliotes H7 (2-1)final
DONDERDAG 28 MAART 2024
Nijmegen H8 Civicum H3 (6-1)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Nijmegen H8 Wageningen H5 (4-2)final
Westerduiven H3 Wijchen H2-O (2-6)scheduled
Ede H3 Civicum H2-O (7-0)scheduled
Civicum H3 Wijchen H3 (3-4)scheduled
Union H6 Upward H4 (13-4)final
Apeliotes H7 Nijmegen H11 (3-0)final
DONDERDAG 11 APRIL 2024
Upward H3 Apeliotes H6 (3-1)final
VRIJDAG 12 APRIL 2024
Union H6 Wijchen H2-O (7-2)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Wijchen H3 Union H6 (3-3)final
Upward H4 Apeliotes H7 (0-6)final
Wijchen H2-O Civicum H3 (5-1)scheduled
Civicum H2-O Westerduiven H3 (1-1)scheduled
Nijmegen H11 Nijmegen H8 (0-10)final
Apeliotes H6 Ede H3 (2-6)final
Wageningen H5 Upward H3 (2-1)final
VRIJDAG 19 APRIL 2024
Union H6 Nijmegen H8 (3-2)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Apeliotes H7 Wijchen H3 (5-1)final
Upward H3 Ede H3 (2-5)scheduled
Westerduiven H3 Apeliotes H6 (2-2)scheduled
Civicum H3 Civicum H2-O (2-4)scheduled
Wageningen H5 Nijmegen H11 (6-0)final
Nijmegen H8 Upward H4 (22-0)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Wijchen H3 Nijmegen H8 (1-6)final
Upward H4 Wageningen H5 (1-1)final
Apeliotes H6 Civicum H3 (5-1)final
Wijchen H2-O Apeliotes H7 (5-0)final
Ede H3 Westerduiven H3 (7-2)scheduled
Civicum H2-O Union H6 (2-3)final
Nijmegen H11 Upward H3 (0-4)final
ZONDAG 2 JUNI 2024
Upward H3 Westerduiven H3 (2-0)scheduled
Civicum H3 Ede H3 (3-5)scheduled
Union H6 Apeliotes H6 (10-1)final
Nijmegen H11 Upward H4 (3-0)final
Nijmegen H8 Wijchen H2-O (4-1)final
Wageningen H5 Wijchen H3 (4-0)final
ZONDAG 9 JUNI 2024
Wijchen H3 Nijmegen H11 (6-0)final
Upward H4 Upward H3 (2-7)final
Wijchen H2-O Wageningen H5 (2-2)final
Apeliotes H6 Apeliotes H7 (0-1)final
Civicum H2-O Nijmegen H8 (1-5)final
Ede H3 Union H6 (4-1)final
WOENSDAG 12 JUNI 2024
Apeliotes H7 Civicum H2-O (2-1)final
ZONDAG 16 JUNI 2024
Upward H4 Wijchen H3 (4-1)scheduled
Apeliotes H7 Ede H3 (0-2)scheduled
Nijmegen H11 Wijchen H2-O (1-2)final
Upward H3 Civicum H3 (3-0)scheduled
Wageningen H5 Civicum H2-O (2-1)scheduled
Union H6 Westerduiven H3 (3-2)scheduled
Nijmegen H8 Apeliotes H6 (3-0)final