Jongste jeugd

Junioren

Senioren

Caroussel D1kampioen_1920.jpg Caroussel_2_jeugd.jpg Kampioen_H1_1920.jpg Reserve_Heren1_4_header_1920_hoogte.jpg Reserve_Jeugd_2022_1920.jpg veldzijde (klein).jpg voorzijde (klein).jpg

MHC Ede Heren 30-1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Alwin van Maanen
Manager Richard Beers
Lijncoördinator Jochem Schulte
Scheids toewijzer Richard Beers

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Almelo H30-1 18 54 18 0 0 81 16 0
2 Zwolle H30-2 19 31 9 4 6 65 41 0
3 Arnhem H30-2 19 28 8 4 7 48 44 0
4 Bemmel H30-1 19 26 7 5 7 43 41 0
5 Wageningen H30-2 18 14 4 2 12 25 63 0
6 Ede H30-1 19 2 0 5 14 25 82 3

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Almelo H30-1 Arnhem H30-2 (4-1)final
Bemmel H30-1 Wageningen H30-2 (1-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Wageningen H30-2 Zwolle H30-2 (1-6)final
Ede H30-1 Almelo H30-1 (1-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Zwolle H30-2 Bemmel H30-1 (3-3)final
Almelo H30-1 Wageningen H30-2 (3-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Bemmel H30-1 Almelo H30-1 (0-2)final
Ede H30-1 Arnhem H30-2 (3-3)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Almelo H30-1 Zwolle H30-2 (4-2)final
Arnhem H30-2 Wageningen H30-2 (4-2)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Zwolle H30-2 Ede H30-1 (1-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Bemmel H30-1 Arnhem H30-2 (3-1)final
Wageningen H30-2 Ede H30-1 (4-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Arnhem H30-2 Zwolle H30-2 (2-3)final
Ede H30-1 Bemmel H30-1 (2-4)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Arnhem H30-2 Almelo H30-1 (1-5)final
Wageningen H30-2 Bemmel H30-1 (1-4)final
Ede H30-1 Zwolle H30-2 (1-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Almelo H30-1 Ede H30-1 (6-2)final
Zwolle H30-2 Wageningen H30-2 (7-2)final
Bemmel H30-1 Arnhem H30-2 (1-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Wageningen H30-2 Almelo H30-1 (0-7)final
Bemmel H30-1 Zwolle H30-2 (3-0)final
Ede H30-1 Arnhem H30-2 (1-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Wageningen H30-2 Bemmel H30-1 (3-2)final
Almelo H30-1 Ede H30-1 (6-0)final
Arnhem H30-2 Zwolle H30-2 (4-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Wageningen H30-2 Arnhem H30-2 (0-3)final
Zwolle H30-2 Ede H30-1 (8-2)final
Bemmel H30-1 Almelo H30-1 (0-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Almelo H30-1 Zwolle H30-2 (4-2)final
Ede H30-1 Wageningen H30-2 (3-3)final
Arnhem H30-2 Bemmel H30-1 (3-3)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Zwolle H30-2 Arnhem H30-2 (0-4)final
Bemmel H30-1 Ede H30-1 (6-1)final
Wageningen H30-2 Almelo H30-1 (0-5)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Zwolle H30-2 Ede H30-1 (9-0)final
Almelo H30-1 Arnhem H30-2 (6-0)final
Bemmel H30-1 Wageningen H30-2 (4-0)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Wageningen H30-2 Zwolle H30-2 (2-4)final
Arnhem H30-2 Bemmel H30-1 (6-3)final
Ede H30-1 Almelo H30-1 (2-5)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Arnhem H30-2 Ede H30-1 (7-2)final
Zwolle H30-2 Bemmel H30-1 (3-0)final
Almelo H30-1 Wageningen H30-2 (7-0)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Ede H30-1 Almelo H30-1 (1-4)final
Bemmel H30-1 Zwolle H30-2 (2-2)final
Wageningen H30-2 Arnhem H30-2 (0-3)final
ZONDAG 2 JUNI 2024
Arnhem H30-2 Wageningen H30-2 (0-2)final
Almelo H30-1 Bemmel H30-1 (6-0)final
Ede H30-1 Zwolle H30-2 (0-6)final
DONDERDAG 6 JUNI 2024
Wageningen H30-2 Ede H30-1 (2-0)final
ZONDAG 9 JUNI 2024
Zwolle H30-2 Almelo H30-1 (2-4)final
Bemmel H30-1 Arnhem H30-2 (0-2)final
ZONDAG 16 JUNI 2024
Arnhem H30-2 Zwolle H30-2 (2-5)final
Ede H30-1 Bemmel H30-1 (3-4)final