Jongste jeugd

Junioren

Senioren

Caroussel D1kampioen_1920.jpg Caroussel_2_jeugd.jpg Kampioen_H1_1920.jpg Reserve_Heren1_4_header_1920_hoogte.jpg Reserve_Jeugd_2022_1920.jpg veldzijde (klein).jpg voorzijde (klein).jpg

MHC Ede Heren 4

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Peter Bijmholt
Aanvoerder Boyd Bas
Manager Olaf Bruijnes
Lijncoördinator Jochem Schulte
Scheids toewijzer Olaf Bruijnes

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Apeliotes H2-O 22 61 20 1 1 98 37 0
2 Nijmegen H5 22 52 16 4 2 96 37 0
3 QZ H3 22 47 15 2 5 61 45 0
4 Ede H4 22 45 13 6 3 82 46 0
5 Bemmel H2-O 22 42 13 3 6 67 41 0
6 QZ H2-O 22 27 8 3 11 61 69 0
7 HCM H2-O 22 27 8 3 11 50 59 0
8 Wageningen H2-O 22 26 8 2 12 35 51 0
9 Nijmegen H6 22 19 5 4 13 37 65 0
10 Apeliotes H3 22 13 3 4 15 38 69 0
11 Union H4 22 12 3 3 16 35 76 0
12 Union H5 22 6 1 3 18 43 108 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Nijmegen H6 Apeliotes H3 (0-0)scheduled
QZ H2-O QZ H3 (2-5)final
Union H4 Nijmegen H5 (0-9)final
Union H5 Wageningen H2-O (1-1)final
HCM H2-O Apeliotes H2-O (1-4)final
Bemmel H2-O Ede H4 (5-3)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
QZ H3 Bemmel H2-O (1-1)final
Wageningen H2-O Union H4 (2-1)final
Ede H4 Nijmegen H6 (4-2)final
Apeliotes H3 HCM H2-O (3-2)scheduled
Nijmegen H5 QZ H2-O (7-2)final
Apeliotes H2-O Union H5 (9-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Wageningen H2-O Nijmegen H5 (0-5)final
Bemmel H2-O QZ H2-O (4-0)final
Union H4 Apeliotes H2-O (2-6)final
HCM H2-O Ede H4 (0-3)final
Union H5 Apeliotes H3 (3-1)final
Nijmegen H6 QZ H3 (1-4)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Apeliotes H2-O Wageningen H2-O (5-2)final
Ede H4 Union H5 (6-3)final
QZ H2-O Nijmegen H6 (7-3)final
Nijmegen H5 Bemmel H2-O (2-1)final
QZ H3 HCM H2-O (1-3)final
Apeliotes H3 Union H4 (4-3)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Union H5 QZ H3 (1-3)final
HCM H2-O QZ H2-O (4-1)final
Union H4 Ede H4 (1-5)final
Wageningen H2-O Apeliotes H3 (2-0)scheduled
Nijmegen H6 Bemmel H2-O (1-3)final
Apeliotes H2-O Nijmegen H5 (4-4)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Bemmel H2-O HCM H2-O (2-1)final
QZ H2-O Union H5 (7-0)final
Ede H4 Wageningen H2-O (4-2)final
Nijmegen H5 Nijmegen H6 (4-1)final
QZ H3 Union H4 (4-0)final
Apeliotes H3 Apeliotes H2-O (3-7)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Union H4 QZ H2-O (2-5)final
Apeliotes H2-O Ede H4 (3-1)final
Wageningen H2-O QZ H3 (1-2)final
Union H5 Bemmel H2-O (1-3)final
Apeliotes H3 Nijmegen H5 (1-6)final
HCM H2-O Nijmegen H6 (1-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Nijmegen H6 Union H5 (5-3)final
Bemmel H2-O Union H4 (2-1)final
QZ H3 Apeliotes H2-O (2-1)final
Ede H4 Apeliotes H3 (3-1)scheduled
QZ H2-O Wageningen H2-O (1-2)final
Nijmegen H5 HCM H2-O (2-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Union H4 Nijmegen H6 (0-2)final
Wageningen H2-O Bemmel H2-O (0-2)final
Union H5 HCM H2-O (2-8)final
Ede H4 Nijmegen H5 (2-2)final
Apeliotes H3 QZ H3 (2-3)final
Apeliotes H2-O QZ H2-O (5-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Union H5 Nijmegen H5 (0-12)final
QZ H2-O Apeliotes H3 (5-2)scheduled
QZ H3 Ede H4 (0-4)final
HCM H2-O Union H4 (1-3)final
Nijmegen H6 Wageningen H2-O (4-1)final
Bemmel H2-O Apeliotes H2-O (1-4)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Union H4 Union H5 (1-1)final
Wageningen H2-O HCM H2-O (1-1)final
Ede H4 QZ H2-O (3-1)final
Bemmel H2-O Apeliotes H3 (3-4)scheduled
Nijmegen H5 QZ H3 (6-3)final
Apeliotes H2-O Nijmegen H6 (3-0)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Wageningen H2-O Union H5 (4-3)final
Apeliotes H2-O HCM H2-O (11-3)final
Ede H4 Bemmel H2-O (5-2)final
QZ H3 QZ H2-O (4-1)final
Nijmegen H5 Union H4 (4-1)final
Apeliotes H3 Nijmegen H6 (2-2)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Union H5 Apeliotes H2-O (2-3)final
HCM H2-O Apeliotes H3 (3-1)scheduled
QZ H2-O Nijmegen H5 (1-5)final
Nijmegen H6 Ede H4 (2-2)final
Bemmel H2-O QZ H3 (5-0)final
Union H4 Wageningen H2-O (1-3)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Apeliotes H3 Union H5 (2-2)final
Nijmegen H5 Wageningen H2-O (2-1)final
QZ H2-O Bemmel H2-O (1-6)final
Ede H4 HCM H2-O (5-3)final
QZ H3 Nijmegen H6 (6-1)final
Apeliotes H2-O Union H4 (4-1)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Nijmegen H6 QZ H2-O (0-5)final
HCM H2-O QZ H3 (3-5)final
Wageningen H2-O Apeliotes H2-O (2-4)final
Union H4 Apeliotes H3 (2-0)scheduled
Bemmel H2-O Nijmegen H5 (2-2)final
Union H5 Ede H4 (0-8)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
QZ H3 Union H5 (5-1)final
Bemmel H2-O Nijmegen H6 (1-1)final
Ede H4 Union H4 (8-3)final
QZ H2-O HCM H2-O (2-2)final
Nijmegen H5 Apeliotes H2-O (1-3)final
Apeliotes H3 Wageningen H2-O (1-4)scheduled
ZONDAG 14 APRIL 2024
Union H4 QZ H3 (2-3)final
Union H5 QZ H2-O (3-5)final
Wageningen H2-O Ede H4 (1-3)final
HCM H2-O Bemmel H2-O (2-1)final
Nijmegen H6 Nijmegen H5 (3-5)final
Apeliotes H2-O Apeliotes H3 (2-1)scheduled
ZONDAG 21 APRIL 2024
QZ H3 Wageningen H2-O (3-1)final
QZ H2-O Union H4 (2-2)final
Ede H4 Apeliotes H2-O (0-2)final
Nijmegen H6 HCM H2-O (0-3)final
DINSDAG 23 APRIL 2024
Nijmegen H5 Apeliotes H3 (4-2)scheduled
ZONDAG 12 MEI 2024
Bemmel H2-O Union H5 (7-2)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Union H5 Nijmegen H6 (3-4)final
HCM H2-O Nijmegen H5 (1-6)final
Wageningen H2-O QZ H2-O (2-3)final
Union H4 Bemmel H2-O (2-4)final
Apeliotes H2-O QZ H3 (6-2)final
Apeliotes H3 Ede H4 (4-4)scheduled
ZONDAG 2 JUNI 2024
QZ H2-O Apeliotes H2-O (1-2)final
Bemmel H2-O Wageningen H2-O (5-1)final
Nijmegen H5 Ede H4 (3-3)final
QZ H3 Apeliotes H3 (2-1)scheduled
Nijmegen H6 Union H4 (3-2)final
WOENSDAG 5 JUNI 2024
HCM H2-O Union H5 (6-4)scheduled
ZONDAG 9 JUNI 2024
Union H4 HCM H2-O (1-1)final
Wageningen H2-O Nijmegen H6 (1-0)final
Apeliotes H3 QZ H2-O (1-3)final
Ede H4 QZ H3 (1-1)final
Nijmegen H5 Union H5 (4-3)final
Apeliotes H2-O Bemmel H2-O (5-3)final
ZONDAG 16 JUNI 2024
Nijmegen H6 Apeliotes H2-O (2-5)scheduled
QZ H3 Nijmegen H5 (2-1)final
Union H5 Union H4 (3-4)final
QZ H2-O Ede H4 (5-5)final
Apeliotes H3 Bemmel H2-O (2-4)final
HCM H2-O Wageningen H2-O (0-1)scheduled