Jongste jeugd

Junioren

Senioren

Caroussel D1kampioen_1920.jpg Caroussel_2_jeugd.jpg Kampioen_H1_1920.jpg Reserve_Heren1_4_header_1920_hoogte.jpg Reserve_Jeugd_2022_1920.jpg veldzijde (klein).jpg voorzijde (klein).jpg

MHC Ede Heren 45-1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Willem de Jong
Lijncoördinator Jochem Schulte
Scheids toewijzer Willem de Jong

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Phoenix H45-1 11 28 9 1 1 28 17 0
2 Gooische H45-2 11 27 9 0 2 41 11 0
3 Soest H45-1 11 26 8 2 1 36 22 0
4 Nijmegen H45-1 11 23 7 2 2 31 17 0
5 Ede H45-1 11 18 6 0 5 26 20 0
6 Spandersbosch H45-1 11 17 5 2 4 24 17 0
7 Amersfoort H45-1 11 16 5 1 5 25 26 0
8 Naarden H45-1 11 12 4 0 7 18 29 0
9 Upward H45-1 11 9 3 0 8 14 27 0
10 Hilversum H45-1 11 8 2 2 7 14 36 0
11 Voordaan H45-2 11 7 2 1 8 23 35 0
12 Schaerweijde H45-1 11 1 0 1 10 10 33 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 3 MAART 2024
Ede H45-1 Voordaan H45-2 (2-1)final
Amersfoort H45-1 Hilversum H45-1 (2-0)final
Soest H45-1 Phoenix H45-1 (5-1)final
Spandersbosch H45-1 Nijmegen H45-1 (1-1)final
Naarden H45-1 Schaerweijde H45-1 (3-1)scheduled
Gooische H45-2 Upward H45-1 (3-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Upward H45-1 Ede H45-1 (0-2)final
Voordaan H45-2 Naarden H45-1 (3-4)final
Nijmegen H45-1 Soest H45-1 (1-3)final
Schaerweijde H45-1 Amersfoort H45-1 (0-3)final
Hilversum H45-1 Spandersbosch H45-1 (1-5)final
Phoenix H45-1 Gooische H45-2 (3-0)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Amersfoort H45-1 Voordaan H45-2 (3-3)final
Ede H45-1 Gooische H45-2 (2-1)final
Soest H45-1 Hilversum H45-1 (2-2)final
Spandersbosch H45-1 Schaerweijde H45-1 (4-0)final
Naarden H45-1 Upward H45-1 (1-2)final
Nijmegen H45-1 Phoenix H45-1 (2-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Voordaan H45-2 Spandersbosch H45-1 (2-4)final
Hilversum H45-1 Nijmegen H45-1 (2-4)final
Schaerweijde H45-1 Soest H45-1 (1-3)final
Upward H45-1 Amersfoort H45-1 (2-4)final
Gooische H45-2 Naarden H45-1 (3-1)final
Phoenix H45-1 Ede H45-1 (3-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Amersfoort H45-1 Gooische H45-2 (0-4)final
Nijmegen H45-1 Schaerweijde H45-1 (1-0)final
Soest H45-1 Voordaan H45-2 (5-2)final
Spandersbosch H45-1 Upward H45-1 (3-1)final
Naarden H45-1 Ede H45-1 (4-2)final
Hilversum H45-1 Phoenix H45-1 (1-3)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Schaerweijde H45-1 Hilversum H45-1 (2-2)final
Ede H45-1 Amersfoort H45-1 (1-3)final
Voordaan H45-2 Nijmegen H45-1 (0-5)final
Gooische H45-2 Spandersbosch H45-1 (2-0)final
Upward H45-1 Soest H45-1 (2-4)final
Phoenix H45-1 Naarden H45-1 (2-1)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Amersfoort H45-1 Naarden H45-1 (1-2)final
Spandersbosch H45-1 Ede H45-1 (1-3)final
Soest H45-1 Gooische H45-2 (1-7)final
Schaerweijde H45-1 Phoenix H45-1 (1-3)final
Hilversum H45-1 Voordaan H45-2 (0-6)final
DONDERDAG 25 APRIL 2024
Schaerweijde H45-1 Upward H45-1 (1-2)final
DONDERDAG 2 MEI 2024
Nijmegen H45-1 Upward H45-1 (3-0)final
ZONDAG 12 MEI 2024
Ede H45-1 Soest H45-1 (2-3)final
Gooische H45-2 Nijmegen H45-1 (6-1)final
Phoenix H45-1 Amersfoort H45-1 (3-2)final
Naarden H45-1 Spandersbosch H45-1 (0-1)final
Upward H45-1 Hilversum H45-1 (1-2)final
Voordaan H45-2 Schaerweijde H45-1 (4-2)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Nijmegen H45-1 Ede H45-1 (1-0)final
Hilversum H45-1 Gooische H45-2 (0-3)final
Spandersbosch H45-1 Amersfoort H45-1 (2-3)final
Voordaan H45-2 Phoenix H45-1 (0-2)scheduled
Soest H45-1 Naarden H45-1 (5-0)final
ZONDAG 2 JUNI 2024
Ede H45-1 Hilversum H45-1 (7-1)final
Gooische H45-2 Schaerweijde H45-1 (5-0)final
Spandersbosch H45-1 Phoenix H45-1 (1-2)final
Naarden H45-1 Nijmegen H45-1 (1-6)final
Upward H45-1 Voordaan H45-2 (1-0)final
Amersfoort H45-1 Soest H45-1 (2-3)scheduled
ZONDAG 9 JUNI 2024
Naarden H45-1 Hilversum H45-1 (1-3)final
Nijmegen H45-1 Amersfoort H45-1 (6-2)scheduled
Schaerweijde H45-1 Ede H45-1 (2-3)final
Phoenix H45-1 Upward H45-1 (4-2)final
Voordaan H45-2 Gooische H45-2 (2-7)final
Soest H45-1 Spandersbosch H45-1 (2-2)final