Jongste jeugd

Junioren

Senioren

Caroussel D1kampioen_1920.jpg Caroussel_2_jeugd.jpg Kampioen_H1_1920.jpg Reserve_Heren1_4_header_1920_hoogte.jpg Reserve_Jeugd_2022_1920.jpg veldzijde (klein).jpg voorzijde (klein).jpg

MHC Ede Heren 45-2

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Peter Sauer
Aanvoerder Robert Gerressen
Lijncoördinator Jochem Schulte
Scheids toewijzer Peter Bijmholt

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Ede H45-2 10 25 8 1 1 22 11 0
2 Fletiomare H45-2 10 21 7 0 3 20 10 0
3 Union H45-3 10 16 5 1 4 20 17 0
4 Kromme Rijn H45-1 10 15 5 0 5 22 18 0
5 Kromhouters H45-1 10 5 1 2 7 16 25 0
6 Culemborg H45-1 10 5 1 2 7 11 30 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 3 MAART 2024
Union H45-3 Culemborg H45-1 (3-0)final
Kromhouters H45-1 Ede H45-2 (2-3)final
Fletiomare H45-2 Kromme Rijn H45-1 (0-2)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Union H45-3 Ede H45-2 (0-1)final
Culemborg H45-1 Fletiomare H45-2 (1-4)final
Kromme Rijn H45-1 Kromhouters H45-1 (4-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Ede H45-2 Culemborg H45-1 (3-1)final
Kromhouters H45-1 Fletiomare H45-2 (0-4)final
Union H45-3 Kromme Rijn H45-1 (4-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Kromme Rijn H45-1 Ede H45-2 (1-4)scheduled
Kromhouters H45-1 Culemborg H45-1 (4-0)final
Fletiomare H45-2 Union H45-3 (2-0)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Ede H45-2 Fletiomare H45-2 (1-0)final
Culemborg H45-1 Kromme Rijn H45-1 (2-1)final
Union H45-3 Kromhouters H45-1 (4-3)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Culemborg H45-1 Union H45-3 (1-3)final
Ede H45-2 Kromhouters H45-1 (1-0)final
Kromme Rijn H45-1 Fletiomare H45-2 (3-1)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Ede H45-2 Union H45-3 (4-2)final
Fletiomare H45-2 Culemborg H45-1 (3-1)final
Kromhouters H45-1 Kromme Rijn H45-1 (1-2)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Culemborg H45-1 Ede H45-2 (2-2)final
Kromme Rijn H45-1 Union H45-3 (0-1)final
Fletiomare H45-2 Kromhouters H45-1 (3-1)final
ZONDAG 2 JUNI 2024
Culemborg H45-1 Kromhouters H45-1 (2-2)scheduled
Ede H45-2 Kromme Rijn H45-1 (3-2)final
Union H45-3 Fletiomare H45-2 (1-2)final
ZONDAG 9 JUNI 2024
Kromme Rijn H45-1 Culemborg H45-1 (5-1)scheduled
Kromhouters H45-1 Union H45-3 (2-2)final
Fletiomare H45-2 Ede H45-2 (1-0)final