Jongste jeugd

Junioren

Senioren

Caroussel D1kampioen_1920.jpg Caroussel_2_jeugd.jpg Kampioen_H1_1920.jpg Reserve_Heren1_4_header_1920_hoogte.jpg Reserve_Jeugd_2022_1920.jpg veldzijde (klein).jpg voorzijde (klein).jpg

MHC Ede Jongens O18-1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Remco Bakker
Trainer/Coach Norbert Nederlof
Trainer Patrick Roke
Manager Hilde Schutten
Lijncoördinator Pieter van Dijk
Lijncoördinator Anne Marie van Hees-van Breda
Scheids toewijzer Hilde Schutten

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Apeldoorn JO18-1 14 35 11 2 1 53 22 0
2 Mezen JO18-1 14 32 10 2 2 58 24 0
3 Naarden JO18-2 14 26 8 2 4 39 32 0
4 Deventer JO18-1 14 21 6 3 5 46 39 0
5 Eemvallei JO18-1 14 16 5 1 8 42 45 0
6 Ede JO18-1 14 16 5 1 8 32 42 0
7 Zutphen JO18-1 14 11 2 5 7 28 39 0
8 HVA JO18-1 14 2 0 2 12 11 66 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 jun 't Spandersbosch JO18-1 n.n.b thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Deventer JO18-1 HVA JO18-1 (8-0)final
Mezen JO18-1 Ede JO18-1 (7-1)final
Apeldoorn JO18-1 Eemvallei JO18-1 (6-1)final
Naarden JO18-2 Zutphen JO18-1 (3-2)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Eemvallei JO18-1 Deventer JO18-1 (4-2)final
Ede JO18-1 Apeldoorn JO18-1 (1-2)final
Zutphen JO18-1 Mezen JO18-1 (2-2)final
HVA JO18-1 Naarden JO18-2 (1-4)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Apeldoorn JO18-1 Mezen JO18-1 (3-1)final
Deventer JO18-1 Ede JO18-1 (4-1)final
HVA JO18-1 Zutphen JO18-1 (1-3)final
Naarden JO18-2 Eemvallei JO18-1 (0-5)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Ede JO18-1 Naarden JO18-2 (1-2)final
Eemvallei JO18-1 HVA JO18-1 (9-1)final
Zutphen JO18-1 Apeldoorn JO18-1 (2-2)final
Mezen JO18-1 Deventer JO18-1 (5-1)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Eemvallei JO18-1 Zutphen JO18-1 (2-0)final
HVA JO18-1 Ede JO18-1 (2-5)final
Deventer JO18-1 Apeldoorn JO18-1 (2-6)final
Naarden JO18-2 Mezen JO18-1 (1-0)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Ede JO18-1 Eemvallei JO18-1 (1-2)final
Mezen JO18-1 HVA JO18-1 (5-0)final
Apeldoorn JO18-1 Naarden JO18-2 (2-1)final
Deventer JO18-1 Zutphen JO18-1 (3-3)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Zutphen JO18-1 Ede JO18-1 (2-3)final
Eemvallei JO18-1 Mezen JO18-1 (3-6)final
HVA JO18-1 Apeldoorn JO18-1 (1-5)final
Naarden JO18-2 Deventer JO18-1 (2-2)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Zutphen JO18-1 Naarden JO18-2 (1-4)final
HVA JO18-1 Deventer JO18-1 (0-7)final
Ede JO18-1 Mezen JO18-1 (1-5)final
Eemvallei JO18-1 Apeldoorn JO18-1 (2-4)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Apeldoorn JO18-1 Ede JO18-1 (4-1)final
Deventer JO18-1 Eemvallei JO18-1 (5-3)final
Mezen JO18-1 Zutphen JO18-1 (6-1)final
Naarden JO18-2 HVA JO18-1 (6-0)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Zutphen JO18-1 Eemvallei JO18-1 (4-2)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Zutphen JO18-1 HVA JO18-1 (1-1)final
Eemvallei JO18-1 Naarden JO18-2 (3-4)final
Ede JO18-1 Deventer JO18-1 (3-1)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
HVA JO18-1 Eemvallei JO18-1 (1-1)final
Apeldoorn JO18-1 Zutphen JO18-1 (4-2)final
Naarden JO18-2 Ede JO18-1 (6-4)final
Deventer JO18-1 Mezen JO18-1 (2-2)final
DINSDAG 7 MEI 2024
Mezen JO18-1 Apeldoorn JO18-1 (3-2)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Mezen JO18-1 Naarden JO18-2 (5-2)final
Ede JO18-1 HVA JO18-1 (3-0)final
Apeldoorn JO18-1 Deventer JO18-1 (6-2)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Zutphen JO18-1 Deventer JO18-1 (2-3)final
HVA JO18-1 Mezen JO18-1 (2-4)final
Eemvallei JO18-1 Ede JO18-1 (2-4)final
Naarden JO18-2 Apeldoorn JO18-1 (2-2)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Apeldoorn JO18-1 HVA JO18-1 (5-1)final
Ede JO18-1 Zutphen JO18-1 (3-3)final
Mezen JO18-1 Eemvallei JO18-1 (7-3)final
Deventer JO18-1 Naarden JO18-2 (4-2)final