Jongste jeugd

Junioren

Senioren

Caroussel D1kampioen_1920.jpg Caroussel_2_jeugd.jpg Kampioen_H1_1920.jpg Reserve_Heren1_4_header_1920_hoogte.jpg Reserve_Jeugd_2022_1920.jpg veldzijde (klein).jpg voorzijde (klein).jpg

MHC Ede Meisjes O12-3

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Lhana Beckx
Trainer/Coach Tess Huizinga
Coach Christian Van Deuren
Manager Amber van Maanen
Lijncoördinator Annemarijn Siezen

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Ares MO12-4 10 24 8 0 2 51 22 0
2 Doetinchem MO12-5 10 17 5 2 3 31 21 0
3 Ede MO12-3 10 14 4 2 4 27 33 0
4 Oosterbeek MO12-4 10 12 3 3 4 28 28 0
5 Apeldoorn MO12-5 10 8 2 2 6 19 36 0
6 Arnhem MO12-4 10 6 2 3 5 15 31 3

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Apeldoorn MO12-5 Ares MO12-4 (2-4)final
Ede MO12-3 Arnhem MO12-4 (4-4)final
Doetinchem MO12-5 Oosterbeek MO12-4 (3-3)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Arnhem MO12-4 Doetinchem MO12-5 (2-1)final
Ares MO12-4 Ede MO12-3 (3-4)final
Oosterbeek MO12-4 Apeldoorn MO12-5 (1-1)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Apeldoorn MO12-5 Arnhem MO12-4 (1-0)final
Oosterbeek MO12-4 Ares MO12-4 (2-6)final
Doetinchem MO12-5 Ede MO12-3 (0-4)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Ede MO12-3 Apeldoorn MO12-5 (3-1)final
Doetinchem MO12-5 Ares MO12-4 (1-5)final
Arnhem MO12-4 Oosterbeek MO12-4 (2-0)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Ares MO12-4 Arnhem MO12-4 (5-2)final
Oosterbeek MO12-4 Ede MO12-3 (5-2)scheduled
Apeldoorn MO12-5 Doetinchem MO12-5 (2-3)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Arnhem MO12-4 Ede MO12-3 (3-3)final
Oosterbeek MO12-4 Doetinchem MO12-5 (2-2)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Doetinchem MO12-5 Arnhem MO12-4 (4-0)final
Apeldoorn MO12-5 Oosterbeek MO12-4 (5-4)final
Ede MO12-3 Ares MO12-4 (1-6)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Ede MO12-3 Doetinchem MO12-5 (0-5)final
Arnhem MO12-4 Apeldoorn MO12-5 (2-2)final
Ares MO12-4 Oosterbeek MO12-4 (5-3)scheduled
MAANDAG 27 MEI 2024
Ares MO12-4 Apeldoorn MO12-5 (9-1)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Ares MO12-4 Doetinchem MO12-5 (2-6)final
Apeldoorn MO12-5 Ede MO12-3 (3-4)final
Oosterbeek MO12-4 Arnhem MO12-4 (5-0)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Arnhem MO12-4 Ares MO12-4 (0-6)scheduled
Ede MO12-3 Oosterbeek MO12-4 (2-3)final
Doetinchem MO12-5 Apeldoorn MO12-5 (6-1)final