Jongste jeugd

Junioren

Senioren

Caroussel D1kampioen_1920.jpg Caroussel_2_jeugd.jpg Kampioen_H1_1920.jpg Reserve_Heren1_4_header_1920_hoogte.jpg Reserve_Jeugd_2022_1920.jpg veldzijde (klein).jpg voorzijde (klein).jpg

MHC Ede Meisjes O14-2

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Matteo van Heukelom
Trainer Mariska Krul
Coach Bjorn Appel
Manager Wilma Beelaard
Manager Manon Wagenar
Lijncoördinator Esther Akkerman

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Ede MO14-2 10 30 10 0 0 61 11 0
2 Upward MO14-4 10 16 5 1 4 31 28 0
3 Mezen MO14-3 10 14 4 2 4 26 30 0
4 Apeldoorn MO14-6 10 13 4 1 5 26 37 0
5 Ares MO14-3 10 12 4 0 6 19 20 0
6 Twello MO14-2 10 2 0 2 8 17 54 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 aug !Oefenwedstrijd HCM MO14-2 n.n.b thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Upward MO14-4 Ede MO14-2 (0-5)final
Mezen MO14-3 Apeldoorn MO14-6 (1-3)final
Ares MO14-3 Twello MO14-2 (4-0)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Ede MO14-2 Ares MO14-3 (3-2)final
Apeldoorn MO14-6 Upward MO14-4 (3-3)final
Twello MO14-2 Mezen MO14-3 (4-4)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Ares MO14-3 Upward MO14-4 (1-2)final
Mezen MO14-3 Ede MO14-2 (1-4)final
Twello MO14-2 Apeldoorn MO14-6 (2-4)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Ares MO14-3 Apeldoorn MO14-6 (0-1)final
Upward MO14-4 Mezen MO14-3 (1-2)final
Ede MO14-2 Twello MO14-2 (9-1)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Mezen MO14-3 Ares MO14-3 (3-2)final
Apeldoorn MO14-6 Ede MO14-2 (3-6)final
Twello MO14-2 Upward MO14-4 (2-6)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Ede MO14-2 Upward MO14-4 (6-1)final
Twello MO14-2 Ares MO14-3 (1-4)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Ares MO14-3 Ede MO14-2 (1-4)final
Mezen MO14-3 Twello MO14-2 (3-3)final
Upward MO14-4 Apeldoorn MO14-6 (6-2)final
ZATERDAG 18 MEI 2024
Apeldoorn MO14-6 Mezen MO14-3 (3-4)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Upward MO14-4 Ares MO14-3 (4-0)final
Ede MO14-2 Mezen MO14-3 (5-1)final
Apeldoorn MO14-6 Twello MO14-2 (5-3)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Mezen MO14-3 Upward MO14-4 (6-3)final
Twello MO14-2 Ede MO14-2 (0-10)final
Apeldoorn MO14-6 Ares MO14-3 (1-3)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Ede MO14-2 Apeldoorn MO14-6 (9-1)final
Ares MO14-3 Mezen MO14-3 (2-1)final
Upward MO14-4 Twello MO14-2 (5-1)final