Jongste jeugd

Junioren

Senioren

Caroussel D1kampioen_1920.jpg Caroussel_2_jeugd.jpg Kampioen_H1_1920.jpg Reserve_Heren1_4_header_1920_hoogte.jpg Reserve_Jeugd_2022_1920.jpg veldzijde (klein).jpg voorzijde (klein).jpg

MHC Ede Meisjes O16-3

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Babette van Veldhuizen
Manager Astrid Kruizinga
Manager Albertine Van veldhuizen- van Pluuren
Lijncoördinator Anne Marie van Hees-van Breda

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Arnhem MO16-4 10 25 8 1 1 44 26 0
2 Wageningen MO16-4 10 22 7 1 2 38 16 0
3 Apeldoorn MO16-6 10 17 5 2 3 32 24 0
4 Doetinchem MO16-3 10 10 3 1 6 29 46 0
5 Oosterbeek MO16-4 10 6 1 3 6 28 42 0
6 Ede MO16-3 10 5 1 2 7 18 35 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Oosterbeek MO16-4 Doetinchem MO16-3 (4-6)final
Apeldoorn MO16-6 Ede MO16-3 (5-0)final
Wageningen MO16-4 Arnhem MO16-4 (3-4)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Doetinchem MO16-3 Apeldoorn MO16-6 (3-3)final
Ede MO16-3 Wageningen MO16-4 (0-4)final
Arnhem MO16-4 Oosterbeek MO16-4 (8-3)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Wageningen MO16-4 Apeldoorn MO16-6 (2-1)final
Arnhem MO16-4 Doetinchem MO16-3 (7-4)final
Oosterbeek MO16-4 Ede MO16-3 (5-3)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Ede MO16-3 Arnhem MO16-4 (1-2)final
Apeldoorn MO16-6 Oosterbeek MO16-4 (4-4)final
Wageningen MO16-4 Doetinchem MO16-3 (6-2)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Doetinchem MO16-3 Ede MO16-3 (5-2)final
Arnhem MO16-4 Apeldoorn MO16-6 (2-1)final
Oosterbeek MO16-4 Wageningen MO16-4 (2-6)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Arnhem MO16-4 Wageningen MO16-4 (4-3)final
Doetinchem MO16-3 Oosterbeek MO16-4 (2-1)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Wageningen MO16-4 Ede MO16-3 (2-0)final
Apeldoorn MO16-6 Doetinchem MO16-3 (5-0)final
Oosterbeek MO16-4 Arnhem MO16-4 (2-5)scheduled
ZATERDAG 18 MEI 2024
Ede MO16-3 Apeldoorn MO16-6 (4-5)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Ede MO16-3 Oosterbeek MO16-4 (3-3)final
Doetinchem MO16-3 Arnhem MO16-4 (3-8)final
Apeldoorn MO16-6 Wageningen MO16-4 (0-4)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Oosterbeek MO16-4 Apeldoorn MO16-6 (2-3)final
Doetinchem MO16-3 Wageningen MO16-4 (1-6)final
Arnhem MO16-4 Ede MO16-3 (1-1)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Ede MO16-3 Doetinchem MO16-3 (4-3)final
Apeldoorn MO16-6 Arnhem MO16-4 (5-3)final
Wageningen MO16-4 Oosterbeek MO16-4 (2-2)final