Jongste jeugd

Junioren

Senioren

Caroussel D1kampioen_1920.jpg Caroussel_2_jeugd.jpg Kampioen_H1_1920.jpg Reserve_Heren1_4_header_1920_hoogte.jpg Reserve_Jeugd_2022_1920.jpg veldzijde (klein).jpg voorzijde (klein).jpg

MHC Ede Meisjes O18-1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Remco Bakker
Trainer Allisha de Bock
Trainer Peter Sauer
Manager Miranda van Ree
Lijncoördinator Anne Marie van Hees-van Breda
Scheids toewijzer Milika Zegers

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Oosterbeek MO18-1 14 40 13 1 0 93 28 0
2 Ede MO18-1 14 29 9 2 3 42 18 0
3 Bemmel MO18-1 14 26 8 2 4 42 29 0
4 Wijchen MO18-1 14 19 5 4 5 28 45 0
5 Apeldoorn MO18-1 14 18 5 3 6 21 36 0
6 QZ MO18-1 14 11 3 2 9 31 59 0
7 HCM MO18-1 14 10 2 4 8 24 44 0
8 Nijmegen MO18-2 14 4 0 4 10 27 49 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 jun !Oefenwedstrijd n.t.b. n.n.b thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Bemmel MO18-1 Apeldoorn MO18-1 (5-1)final
Wijchen MO18-1 HCM MO18-1 (4-4)final
QZ MO18-1 Oosterbeek MO18-1 (3-4)final
Nijmegen MO18-2 Ede MO18-1 (0-2)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Oosterbeek MO18-1 Wijchen MO18-1 (12-0)final
Apeldoorn MO18-1 Nijmegen MO18-2 (3-2)final
Ede MO18-1 QZ MO18-1 (4-0)final
HCM MO18-1 Bemmel MO18-1 (0-2)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Wijchen MO18-1 Ede MO18-1 (2-1)final
QZ MO18-1 Apeldoorn MO18-1 (1-0)final
Nijmegen MO18-2 Bemmel MO18-1 (2-3)scheduled
Oosterbeek MO18-1 HCM MO18-1 (6-3)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Ede MO18-1 Oosterbeek MO18-1 (2-3)final
HCM MO18-1 Nijmegen MO18-2 (1-1)final
Bemmel MO18-1 QZ MO18-1 (3-3)final
Apeldoorn MO18-1 Wijchen MO18-1 (0-0)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Oosterbeek MO18-1 Apeldoorn MO18-1 (10-0)final
QZ MO18-1 Nijmegen MO18-2 (2-2)final
Ede MO18-1 HCM MO18-1 (2-0)final
Wijchen MO18-1 Bemmel MO18-1 (1-1)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Nijmegen MO18-2 Wijchen MO18-1 (2-2)final
Bemmel MO18-1 Oosterbeek MO18-1 (1-3)final
QZ MO18-1 HCM MO18-1 (3-4)final
Apeldoorn MO18-1 Ede MO18-1 (0-4)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Wijchen MO18-1 QZ MO18-1 (3-2)final
HCM MO18-1 Apeldoorn MO18-1 (2-2)final
Ede MO18-1 Bemmel MO18-1 (2-0)final
Oosterbeek MO18-1 Nijmegen MO18-2 (6-3)scheduled
ZATERDAG 16 MAART 2024
Ede MO18-1 Nijmegen MO18-2 (4-1)final
Apeldoorn MO18-1 Bemmel MO18-1 (2-1)final
HCM MO18-1 Wijchen MO18-1 (1-2)final
Oosterbeek MO18-1 QZ MO18-1 (15-2)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
QZ MO18-1 Ede MO18-1 (2-6)final
Bemmel MO18-1 HCM MO18-1 (4-2)final
Nijmegen MO18-2 Apeldoorn MO18-1 (1-2)final
Wijchen MO18-1 Oosterbeek MO18-1 (2-4)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Bemmel MO18-1 Nijmegen MO18-2 (5-2)final
Apeldoorn MO18-1 QZ MO18-1 (2-3)final
HCM MO18-1 Oosterbeek MO18-1 (0-5)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Oosterbeek MO18-1 Ede MO18-1 (4-4)final
QZ MO18-1 Bemmel MO18-1 (3-4)scheduled
Nijmegen MO18-2 HCM MO18-1 (2-2)final
Wijchen MO18-1 Apeldoorn MO18-1 (1-3)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Nijmegen MO18-2 QZ MO18-1 (2-3)final
HCM MO18-1 Ede MO18-1 (0-6)final
Bemmel MO18-1 Wijchen MO18-1 (8-1)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Ede MO18-1 Apeldoorn MO18-1 (1-1)final
Oosterbeek MO18-1 Bemmel MO18-1 (6-1)final
Wijchen MO18-1 Nijmegen MO18-2 (4-2)final
HCM MO18-1 QZ MO18-1 (5-2)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Nijmegen MO18-2 Oosterbeek MO18-1 (5-10)final
QZ MO18-1 Wijchen MO18-1 (2-5)final
Apeldoorn MO18-1 HCM MO18-1 (3-0)scheduled
Bemmel MO18-1 Ede MO18-1 (4-1)final
ZATERDAG 18 MEI 2024
Ede MO18-1 Wijchen MO18-1 (3-1)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Apeldoorn MO18-1 Oosterbeek MO18-1 (2-5)final