Jongste jeugd

Junioren

Senioren

Caroussel D1kampioen_1920.jpg Caroussel_2_jeugd.jpg Kampioen_H1_1920.jpg Reserve_Heren1_4_header_1920_hoogte.jpg Reserve_Jeugd_2022_1920.jpg veldzijde (klein).jpg voorzijde (klein).jpg

MHC Ede Meisjes O14-3

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Marijn van Harselaar
Trainer Kick Maes
Coach Albert Jan van der Velde
Manager Yvonne van der Velde
Lijncoördinator Esther Akkerman

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Wijchen MO14-5 10 25 8 1 1 30 11 0
2 Avanti MO14-1-mix 10 16 5 1 4 28 23 0
3 Arnhem MO14-5 10 16 5 1 4 24 22 0
4 Ede MO14-3 10 16 5 1 4 16 17 0
5 Doetinchem MO14-4 10 12 4 0 6 23 22 0
6 Wageningen MO14-3 10 3 1 0 9 16 42 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Arnhem MO14-5 Doetinchem MO14-4 (4-1)final
Ede MO14-3 Wageningen MO14-3 (3-1)final
Avanti MO14-1-mix Wijchen MO14-5 (1-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Doetinchem MO14-4 Avanti MO14-1-mix (4-0)final
Wijchen MO14-5 Ede MO14-3 (2-2)final
Wageningen MO14-3 Arnhem MO14-5 (2-4)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Ede MO14-3 Doetinchem MO14-4 (2-1)final
Avanti MO14-1-mix Arnhem MO14-5 (7-1)final
Wijchen MO14-5 Wageningen MO14-3 (6-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Doetinchem MO14-4 Wijchen MO14-5 (2-3)final
Arnhem MO14-5 Ede MO14-3 (2-0)final
Avanti MO14-1-mix Wageningen MO14-3 (5-2)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Wijchen MO14-5 Arnhem MO14-5 (1-2)final
Wageningen MO14-3 Doetinchem MO14-4 (3-5)final
Ede MO14-3 Avanti MO14-1-mix (2-0)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Doetinchem MO14-4 Arnhem MO14-5 (2-1)final
Wageningen MO14-3 Ede MO14-3 (1-3)final
Wijchen MO14-5 Avanti MO14-1-mix (7-0)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Arnhem MO14-5 Wageningen MO14-3 (4-0)final
Ede MO14-3 Wijchen MO14-5 (0-1)final
Avanti MO14-1-mix Doetinchem MO14-4 (2-1)scheduled
ZATERDAG 25 MEI 2024
Doetinchem MO14-4 Ede MO14-3 (3-1)final
Wageningen MO14-3 Wijchen MO14-5 (1-3)final
Arnhem MO14-5 Avanti MO14-1-mix (3-3)scheduled
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Wijchen MO14-5 Doetinchem MO14-4 (2-1)final
Wageningen MO14-3 Avanti MO14-1-mix (1-6)final
Ede MO14-3 Arnhem MO14-5 (3-2)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Doetinchem MO14-4 Wageningen MO14-3 (3-4)final
Avanti MO14-1-mix Ede MO14-3 (4-0)final
Arnhem MO14-5 Wijchen MO14-5 (1-3)final