Jongste jeugd

Junioren

Senioren

13147737_1009200639160197_1784907665118816965_o.jpg veldzijde (klein).jpg voorkant site 2.png voorkant site.png voorzijde (klein).jpg

Dames 1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Spelers Dames 1

Geen foto beschikbaar
Floor Buikema
Geen foto beschikbaar
Sophie Craanen
Geen foto beschikbaar
Anneke van Dam
Geen foto beschikbaar
Isa Draaijer
Geen foto beschikbaar
Sarah Driessen
Geen foto beschikbaar
Noor Groenen
Geen foto beschikbaar
Laura Hilgersom
Geen foto beschikbaar
Sarah Hogendijk
Geen foto beschikbaar
Alieck Keilman
Geen foto beschikbaar
Emma van de Kuit
Geen foto beschikbaar
Dymphe Laan
Geen foto beschikbaar
Nikki van Pouderoijen
Geen foto beschikbaar
Carina Snijders Blok
Geen foto beschikbaar
Meike Verhoef
Julot Westermeijer

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Lukas Westra
Trainer Marcel Willemsen
Coach 2 Marcel Willemsen
Aanvoerder Dymphe Laan
Manager Carina Snijders Blok
Lijncoördinator Hans Meulenkamp

Aankomende Speelronde

ZONDAG 29 APRIL 2018
Thuis Uit Aanvang
Amersfoort D1 Gooische D1 12:30
Beuningen D1 Apeldoorn D1 12:30
Bully D1 GCHC D1 12:30
GHBS D1 Ede D1 12:30
Naarden D1 EHV D1 12:30
Upward D1 Zwolle D1 12:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Gooische D1 19 47 15 1 3 69 24 0
2 Zwolle D1 19 45 14 3 2 54 21 0
3 Naarden D1 19 43 12 5 2 48 30 0
4 EHV D1 19 32 9 3 7 44 36 0
5 Ede D1 19 32 9 4 6 35 30 0
6 GHBS D1 19 27 7 4 8 36 43 0
7 GCHC D1 19 24 5 5 9 35 41 0
8 Beuningen D1 19 23 6 3 10 31 38 0
9 Upward D1 19 22 7 1 11 41 59 0
10 Amersfoort D1 19 17 4 4 11 28 52 0
11 Bully D1 19 16 3 4 12 40 55 0
12 Apeldoorn D1 19 14 4 1 14 25 57 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 apr GHBS D1 12:30 uit
6 mei Hockey Club Naarden D1 12:30 thuis - Veld 1
13 mei MHCBeuningen D1 12:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Gooische D1 GHBS D1 5-0
GCHC D1 Zwolle D1 1-3
Bully D1 Apeldoorn D1 8-2
Beuningen D1 Naarden D1 0-2
Amersfoort D1 EHV D1 2-3
Upward D1 Ede D1 2-1
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Naarden D1 Upward D1 4-2
Ede D1 Amersfoort D1 1-0
EHV D1 Bully D1 4-3
Apeldoorn D1 GCHC D1 0-4
Zwolle D1 Gooische D1 2-1
GHBS D1 Beuningen D1 0-0
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Amersfoort D1 Naarden D1 1-1
Upward D1 Beuningen D1 3-1
Zwolle D1 GHBS D1 6-0
Bully D1 Ede D1 2-2
GCHC D1 EHV D1 2-3
Gooische D1 Apeldoorn D1 4-0
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Apeldoorn D1 Zwolle D1 1-4
Ede D1 GCHC D1 0-1
GHBS D1 Upward D1 4-2
EHV D1 Gooische D1 1-2
Naarden D1 Bully D1 2-2
Beuningen D1 Amersfoort D1 5-0
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
GCHC D1 Naarden D1 2-3
Apeldoorn D1 GHBS D1 4-4
Bully D1 Beuningen D1 0-2
Gooische D1 Ede D1 6-2
Zwolle D1 EHV D1 2-1
Amersfoort D1 Upward D1 3-2
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
GHBS D1 Amersfoort D1 7-1
EHV D1 Apeldoorn D1 3-1
Upward D1 Bully D1 2-1
Beuningen D1 GCHC D1 2-2
Naarden D1 Gooische D1 4-3
Ede D1 Zwolle D1 2-1
ZONDAG 22 OKTOBER 2017
GCHC D1 Upward D1 3-2
Bully D1 Amersfoort D1 2-3
EHV D1 GHBS D1 3-0
Gooische D1 Beuningen D1 4-0
Apeldoorn D1 Ede D1 0-2
Zwolle D1 Naarden D1 3-0
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
GHBS D1 Bully D1 2-1
Ede D1 EHV D1 0-0
Naarden D1 Apeldoorn D1 3-0
Upward D1 Gooische D1 2-4
Amersfoort D1 GCHC D1 1-3
Beuningen D1 Zwolle D1 0-5
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Apeldoorn D1 Beuningen D1 1-2
GCHC D1 Bully D1 2-2
EHV D1 Naarden D1 3-1
Zwolle D1 Upward D1 4-2
Gooische D1 Amersfoort D1 3-0
Ede D1 GHBS D1 0-1
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Amersfoort D1 Zwolle D1 2-2
Upward D1 Apeldoorn D1 0-3
Beuningen D1 EHV D1 2-2
Bully D1 Gooische D1 2-3
GCHC D1 GHBS D1 2-3
Naarden D1 Ede D1 2-1
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
GHBS D1 Naarden D1 0-0
Gooische D1 GCHC D1 5-2
Ede D1 Beuningen D1 1-0
EHV D1 Upward D1 3-4
Zwolle D1 Bully D1 4-2
Apeldoorn D1 Amersfoort D1 3-1
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Ede D1 Upward D1 3-3
EHV D1 Amersfoort D1 2-1
Zwolle D1 GCHC D1 1-1
GHBS D1 Gooische D1 1-2
Naarden D1 Beuningen D1 3-2
ZONDAG 3 DECEMBER 2017
Apeldoorn D1 Bully D1 0-2
ZONDAG 4 MAART 2018
Amersfoort D1 Ede D1 1-4
Bully D1 EHV D1 0-2
Beuningen D1 GHBS D1 3-2
Gooische D1 Zwolle D1 1-2
GCHC D1 Apeldoorn D1 2-4
ZONDAG 11 MAART 2018
Beuningen D1 Upward D1 5-0
EHV D1 GCHC D1 5-2
Ede D1 Bully D1 7-1
Apeldoorn D1 Gooische D1 1-5
Naarden D1 Amersfoort D1 5-0
GHBS D1 Zwolle D1 0-3
ZONDAG 25 MAART 2018
EHV D1 Zwolle D1 2-4
Beuningen D1 Bully D1 5-2
Upward D1 Amersfoort D1 2-5
Naarden D1 GCHC D1 3-2
Ede D1 Gooische D1 1-8
GHBS D1 Apeldoorn D1 5-1
DINSDAG 27 MAART 2018
Zwolle D1 Apeldoorn D1 2-1
ZATERDAG 31 MAART 2018
Gooische D1 EHV D1 3-2
Upward D1 Naarden D1 2-6
GCHC D1 Ede D1 0-0
Amersfoort D1 Beuningen D1 2-1
ZONDAG 8 APRIL 2018
Zwolle D1 Ede D1 0-2
Apeldoorn D1 EHV D1 2-1
Bully D1 Upward D1 2-5
Amersfoort D1 GHBS D1 2-3
GCHC D1 Beuningen D1 3-1
Gooische D1 Naarden D1 1-1
ZONDAG 15 APRIL 2018
Amersfoort D1 Bully D1 2-2
Ede D1 Apeldoorn D1 3-0
Beuningen D1 Gooische D1 0-2
Upward D1 GCHC D1 2-0
Naarden D1 Zwolle D1 2-2
GHBS D1 EHV D1 2-2
VRIJDAG 20 APRIL 2018
Bully D1 Naarden D1 3-4
Upward D1 GHBS D1 3-0
ZONDAG 22 APRIL 2018
Gooische D1 Upward D1 7-1
Bully D1 GHBS D1 3-2
EHV D1 Ede D1 2-3
Apeldoorn D1 Naarden D1 1-2
Zwolle D1 Beuningen D1 4-0
GCHC D1 Amersfoort D1 1-1