Jongste jeugd

Junioren

Senioren

13147737_1009200639160197_1784907665118816965_o.jpg veldzijde (klein).jpg voorkant site 2.png voorkant site.png voorzijde (klein).jpg

Heren 1

Teamfoto

Spelers Heren 1

Geen foto beschikbaar
Lennart Bakker
Geen foto beschikbaar
Rens-Jan Bakker
Geen foto beschikbaar
Renaldo de Bock
Geen foto beschikbaar
Luke Dommershuijzen
Geen foto beschikbaar
Sem Draaijer
Geen foto beschikbaar
Lode Draaijer
Geen foto beschikbaar
Stijn Draaijer
Geen foto beschikbaar
Bob Driessen
Geen foto beschikbaar
Pieter Hoekstra
Geen foto beschikbaar
Thijs Kamphuisen
Geen foto beschikbaar
Maarten Knijff
Geen foto beschikbaar
Kaj van der Molen
Geen foto beschikbaar
Max Ostermeijer
Geen foto beschikbaar
Hans Pijpers
Geen foto beschikbaar
Diederik van Schooten
Geen foto beschikbaar
Tommie Westermeijer
Geen foto beschikbaar
Bas Wolters

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Chris van Nus
Trainer/Coach Eveline van der Pas
Aanvoerder Lode Draaijer
Manager Henri√ętte Draaijer-Smilde
Lijncoördinator Louis Laan
Technisch manager Edwin Schreuder

Aankomende Speelronde

ZONDAG 29 APRIL 2018
Thuis Uit Aanvang
Amersfoort H1 Fletiomare H1 14:45
Beuningen H1 Apeldoorn H1 14:45
Gron.Studs H1 Ede H1 14:45
Houten H1 GCHC H1 14:45
IJsseloever H1 EHV H1 14:45
Upward H1 Hattem H1 14:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 IJsseloever H1 19 49 15 3 1 67 23 0
2 Hattem H1 19 46 15 1 3 71 25 0
3 Upward H1 19 45 15 0 4 73 36 0
4 Ede H1 19 41 13 1 5 79 35 0
5 Houten H1 19 37 12 1 6 50 44 0
6 Amersfoort H1 19 28 8 2 9 41 53 0
7 Apeldoorn H1 19 19 5 2 12 30 78 0
8 Beuningen H1 19 18 5 3 11 40 69 0
9 EHV H1 19 18 4 5 10 37 51 0
10 Gron.Studs H1 19 16 5 1 13 38 46 0
11 GCHC H1 19 14 2 4 13 30 58 0
12 Fletiomare H1 19 11 3 1 15 27 65 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 apr Groninger Studenten Hockey Club 'Forward' H1 14:45 uit
6 mei HC IJsseloever H1 14:45 thuis - Veld 1
13 mei MHCBeuningen H1 14:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Houten H1 Apeldoorn H1 6-2
Beuningen H1 IJsseloever H1 1-2
Amersfoort H1 EHV H1 3-2
Fletiomare H1 Gron.Studs H1 1-6
Upward H1 Ede H1 3-1
GCHC H1 Hattem H1 2-3
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Ede H1 Amersfoort H1 5-0
Gron.Studs H1 Beuningen H1 4-1
Hattem H1 Fletiomare H1 3-0
EHV H1 Houten H1 1-2
Apeldoorn H1 GCHC H1 1-2
IJsseloever H1 Upward H1 2-0
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Fletiomare H1 Apeldoorn H1 4-0
GCHC H1 EHV H1 0-0
Houten H1 Ede H1 1-3
Amersfoort H1 IJsseloever H1 1-3
Upward H1 Beuningen H1 5-4
Hattem H1 Gron.Studs H1 6-2
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Ede H1 GCHC H1 6-0
IJsseloever H1 Houten H1 4-1
Apeldoorn H1 Hattem H1 2-5
Gron.Studs H1 Upward H1 1-3
Beuningen H1 Amersfoort H1 4-4
EHV H1 Fletiomare H1 4-1
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Hattem H1 EHV H1 6-0
Apeldoorn H1 Gron.Studs H1 4-2
Amersfoort H1 Upward H1 3-2
Houten H1 Beuningen H1 7-2
GCHC H1 IJsseloever H1 1-1
Fletiomare H1 Ede H1 3-5
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
IJsseloever H1 Fletiomare H1 4-2
Ede H1 Hattem H1 2-4
Gron.Studs H1 Amersfoort H1 1-2
Beuningen H1 GCHC H1 2-2
EHV H1 Apeldoorn H1 3-3
Upward H1 Houten H1 6-2
ZONDAG 22 OKTOBER 2017
Houten H1 Amersfoort H1 4-3
EHV H1 Gron.Studs H1 3-1
GCHC H1 Upward H1 1-3
Apeldoorn H1 Ede H1 0-5
Fletiomare H1 Beuningen H1 1-2
Hattem H1 IJsseloever H1 2-2
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Amersfoort H1 GCHC H1 3-2
IJsseloever H1 Apeldoorn H1 10-0
Upward H1 Fletiomare H1 5-2
Ede H1 EHV H1 1-0
Gron.Studs H1 Houten H1 1-3
Beuningen H1 Hattem H1 3-2
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Apeldoorn H1 Beuningen H1 3-2
Ede H1 Gron.Studs H1 4-2
Hattem H1 Upward H1 3-0
EHV H1 IJsseloever H1 0-3
Fletiomare H1 Amersfoort H1 5-2
GCHC H1 Houten H1 3-1
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Houten H1 Fletiomare H1 1-0
Amersfoort H1 Hattem H1 0-1
Upward H1 Apeldoorn H1 8-1
Beuningen H1 EHV H1 3-1
IJsseloever H1 Ede H1 3-3
GCHC H1 Gron.Studs H1 1-3
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Hattem H1 Houten H1 0-2
Apeldoorn H1 Amersfoort H1 3-2
EHV H1 Upward H1 3-6
Ede H1 Beuningen H1 11-1
Fletiomare H1 GCHC H1 3-1
Gron.Studs H1 IJsseloever H1 2-3
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Hattem H1 GCHC H1 5-2
Apeldoorn H1 Houten H1 2-2
EHV H1 Amersfoort H1 2-2
Ede H1 Upward H1 4-1
IJsseloever H1 Beuningen H1 4-0
Gron.Studs H1 Fletiomare H1 3-0
ZONDAG 4 MAART 2018
Beuningen H1 Gron.Studs H1 2-1
GCHC H1 Apeldoorn H1 2-3
Houten H1 EHV H1 3-2
Amersfoort H1 Ede H1 2-1
ZONDAG 11 MAART 2018
Gron.Studs H1 Hattem H1 0-2
Apeldoorn H1 Fletiomare H1 2-1
EHV H1 GCHC H1 6-3
Ede H1 Houten H1 3-4
IJsseloever H1 Amersfoort H1 4-1
Beuningen H1 Upward H1 4-6
DONDERDAG 15 MAART 2018
Fletiomare H1 Hattem H1 0-9
ZONDAG 25 MAART 2018
Upward H1 Amersfoort H1 6-0
Gron.Studs H1 Apeldoorn H1 2-1
EHV H1 Hattem H1 1-4
Ede H1 Fletiomare H1 4-1
IJsseloever H1 GCHC H1 5-1
Beuningen H1 Houten H1 1-2
DONDERDAG 29 MAART 2018
Hattem H1 Apeldoorn H1 4-1
Amersfoort H1 Beuningen H1 4-1
ZATERDAG 31 MAART 2018
Upward H1 IJsseloever H1 6-0
Fletiomare H1 EHV H1 1-1
DONDERDAG 5 APRIL 2018
GCHC H1 Ede H1 2-4
ZONDAG 8 APRIL 2018
Amersfoort H1 Gron.Studs H1 3-2
Hattem H1 Ede H1 5-2
GCHC H1 Beuningen H1 2-2
Houten H1 Upward H1 1-3
Apeldoorn H1 EHV H1 0-4
Fletiomare H1 IJsseloever H1 0-6
DINSDAG 10 APRIL 2018
Houten H1 IJsseloever H1 1-4
VRIJDAG 13 APRIL 2018
Upward H1 Gron.Studs H1 2-1
ZONDAG 15 APRIL 2018
Upward H1 GCHC H1 3-2
Beuningen H1 Fletiomare H1 2-1
IJsseloever H1 Hattem H1 1-0
Gron.Studs H1 EHV H1 2-2
Ede H1 Apeldoorn H1 8-1
Amersfoort H1 Houten H1 2-4
ZONDAG 22 APRIL 2018
Houten H1 Gron.Studs H1 3-2
Apeldoorn H1 IJsseloever H1 1-6
GCHC H1 Amersfoort H1 1-4
Hattem H1 Beuningen H1 7-3
Fletiomare H1 Upward H1 1-5
EHV H1 Ede H1 2-7