Jongste jeugd

Junioren

Senioren

13147737_1009200639160197_1784907665118816965_o.jpg veldzijde (klein).jpg voorkant site 2.png voorkant site.png voorzijde (klein).jpg

Dames 1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Spelers Dames 1

Geen foto beschikbaar
Sam de Bondt
Geen foto beschikbaar
Femke Bootsma
Geen foto beschikbaar
Floor Buikema
Geen foto beschikbaar
Anneke van Dam
Geen foto beschikbaar
Shayenne Dechene
Geen foto beschikbaar
Isa Draaijer
Geen foto beschikbaar
Fien Driessen
Geen foto beschikbaar
Noor Groenen
Geen foto beschikbaar
Bente Jansen
Geen foto beschikbaar
Alieck Keilman
Geen foto beschikbaar
Emma van de Kuit
Geen foto beschikbaar
Dymphe Laan
Nina Meurs
Geen foto beschikbaar
Nikki van Pouderoijen
Geen foto beschikbaar
Chiara Weijman
Julot Westermeijer

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Lukas Westra
Trainer Marcel Willemsen
Coach 2 Marcel Willemsen
Aanvoerder Dymphe Laan
Manager Femke Bootsma
Lijncoördinator Hans Meulenkamp
Scheids toewijzer Femke Bootsma

Aankomende Speelronde

ZONDAG 5 MEI 2019
Thuis Uit Aanvang
Apeldoorn D1 Bully D1 12:45
Beuningen D1 EHV D1 12:45
Ede D1 Deventer D1 12:45
GHBS D1 GCHC D1 12:45
Gron.Studs D1 Amersfoort D1
Quick Stick D1 Upward D1 12:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 GCHC D1 17 40 12 4 1 46 20 0
2 Beuningen D1 17 39 12 3 2 43 16 0
3 EHV D1 17 35 10 5 2 53 28 0
4 GHBS D1 17 34 10 4 3 45 21 0
5 Ede D1 17 29 8 5 4 41 23 0
6 Upward D1 17 26 7 5 5 25 26 0
7 Bully D1 17 20 6 2 9 36 32 0
8 Amersfoort D1 17 19 5 4 8 46 47 0
9 Quick Stick D1 17 17 5 2 10 27 43 0
10 Gron.Studs D1 17 11 3 2 12 14 45 0
11 Apeldoorn D1 17 8 2 2 13 18 60 0
12 Deventer D1 17 7 1 4 12 19 52 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mei DHV D1 12:45 thuis - Veld 1
12 mei EHV Enschede D1 12:45 uit
19 mei G.C.H.C. D1 12:45 thuis - Veld 1
26 mei MHCBeuningen D1 12:45 uit
2 jun GHBS D1 12:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Apeldoorn D1 Ede D1 1-5
Quick Stick D1 Beuningen D1 3-9
Bully D1 GHBS D1 2-6
Gron.Studs D1 GCHC D1 0-1
Amersfoort D1 EHV D1 4-4
Upward D1 Deventer D1 2-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Ede D1 Quick Stick D1 3-0
EHV D1 Upward D1 2-0
Deventer D1 Bully D1 2-1
GHBS D1 Apeldoorn D1 8-1
GCHC D1 Amersfoort D1 5-1
Beuningen D1 Gron.Studs D1 3-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Bully D1 EHV D1 0-3
Upward D1 GCHC D1 0-2
Quick Stick D1 Apeldoorn D1 1-0
Gron.Studs D1 Ede D1 3-2
Amersfoort D1 Beuningen D1 0-1
Deventer D1 GHBS D1 0-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Ede D1 Amersfoort D1 2-2
GHBS D1 Quick Stick D1 3-0
EHV D1 Deventer D1 4-1
GCHC D1 Bully D1 1-0
Beuningen D1 Upward D1 0-2
Apeldoorn D1 Gron.Studs D1 0-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Upward D1 Ede D1 2-1
Deventer D1 GCHC D1 1-1
Amersfoort D1 Apeldoorn D1 8-0
Gron.Studs D1 Quick Stick D1 0-4
EHV D1 GHBS D1 2-1
Bully D1 Beuningen D1 1-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
GCHC D1 EHV D1 3-1
Beuningen D1 Deventer D1 1-0
Ede D1 Bully D1 2-2
Apeldoorn D1 Upward D1 0-1
Quick Stick D1 Amersfoort D1 2-1
GHBS D1 Gron.Studs D1 2-0
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
EHV D1 Beuningen D1 1-1
Upward D1 Quick Stick D1 1-0
GCHC D1 GHBS D1 0-0
Bully D1 Apeldoorn D1 5-1
Amersfoort D1 Gron.Studs D1 4-0
Deventer D1 Ede D1 1-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
GHBS D1 Amersfoort D1 3-1
Gron.Studs D1 Upward D1 2-2
Quick Stick D1 Bully D1 1-4
Apeldoorn D1 Deventer D1 1-1
Ede D1 EHV D1 3-3
Beuningen D1 GCHC D1 1-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Upward D1 Amersfoort D1 3-3
Deventer D1 Quick Stick D1 1-1
Bully D1 Gron.Studs D1 6-1
EHV D1 Apeldoorn D1 7-1
Beuningen D1 GHBS D1 2-2
GCHC D1 Ede D1 2-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Amersfoort D1 Bully D1 1-1
Upward D1 GHBS D1 1-4
Ede D1 Beuningen D1 2-2
Gron.Studs D1 Deventer D1 5-3
Quick Stick D1 EHV D1 1-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Deventer D1 Amersfoort D1 2-4
GHBS D1 Ede D1 1-1
GCHC D1 Quick Stick D1 3-2
Beuningen D1 Apeldoorn D1 2-0
Bully D1 Upward D1 1-2
EHV D1 Gron.Studs D1 4-1
DONDERDAG 29 NOVEMBER 2018
Apeldoorn D1 GCHC D1 2-6
ZONDAG 10 MAART 2019
Beuningen D1 Quick Stick D1 3-1
GHBS D1 Bully D1 0-2
GCHC D1 Gron.Studs D1 4-1
Ede D1 Apeldoorn D1 3-0
Deventer D1 Upward D1 1-3
EHV D1 Amersfoort D1 5-4
ZONDAG 17 MAART 2019
Quick Stick D1 Ede D1 0-6
Amersfoort D1 GCHC D1 3-2
Bully D1 Deventer D1 5-1
Apeldoorn D1 GHBS D1 1-4
Upward D1 EHV D1 1-1
Gron.Studs D1 Beuningen D1 0-2
ZONDAG 24 MAART 2019
Apeldoorn D1 Quick Stick D1 3-2
Beuningen D1 Amersfoort D1 6-1
GCHC D1 Upward D1 2-2
EHV D1 Bully D1 3-2
Ede D1 Gron.Studs D1 2-0
GHBS D1 Deventer D1 7-0
ZONDAG 31 MAART 2019
Bully D1 GCHC D1 1-2
Quick Stick D1 GHBS D1 2-2
Upward D1 Beuningen D1 0-3
Amersfoort D1 Ede D1 2-3
Deventer D1 EHV D1 2-4
Gron.Studs D1 Apeldoorn D1 0-0
ZONDAG 7 APRIL 2019
Ede D1 Upward D1 1-0
Quick Stick D1 Gron.Studs D1 5-0
GHBS D1 EHV D1 0-6
Apeldoorn D1 Amersfoort D1 6-3
Beuningen D1 Bully D1 3-1
GCHC D1 Deventer D1 7-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
EHV D1 GCHC D1 3-3
Deventer D1 Beuningen D1 0-2
Bully D1 Ede D1 2-1
Gron.Studs D1 GHBS D1 0-1
Amersfoort D1 Quick Stick D1 4-2
Upward D1 Apeldoorn D1 3-1