Jongste jeugd

Junioren

Senioren

13147737_1009200639160197_1784907665118816965_o.jpg veldzijde (klein).jpg voorkant site 2.png voorkant site.png voorzijde (klein).jpg

Heren 1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Spelers Heren 1

Geen foto beschikbaar
Lennart Bakker
Geen foto beschikbaar
Rens-Jan Bakker
Geen foto beschikbaar
Marciano de Bock
Geen foto beschikbaar
Renaldo de Bock
Geen foto beschikbaar
Levi Bravenboer
Geen foto beschikbaar
Sem Draaijer
Geen foto beschikbaar
Lode Draaijer
Geen foto beschikbaar
Stijn Draaijer
Geen foto beschikbaar
Bob Driessen
Geen foto beschikbaar
Onno Feith
Geen foto beschikbaar
Pieter Hoekstra
Geen foto beschikbaar
Thijs Kamphuisen
Geen foto beschikbaar
Tijmen Maakal
Geen foto beschikbaar
Laurens Mandemaker
Geen foto beschikbaar
Max Ostermeijer
Geen foto beschikbaar
Leen Timmers
Geen foto beschikbaar
Jiddo van der Vlist
Geen foto beschikbaar
Tommie Westermeijer

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Bastiaan Bunnik
Trainer Stefan Boere
Aanvoerder Lode Draaijer
Lijncoördinator Louis Laan
Technisch manager Edwin Schreuder
Scheids toewijzer Stijn Draaijer

Aankomende Speelronde

ZONDAG 10 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Ede H1 Ring Pass Delft H1
Groningen H1 Alecto H1
Hilversum H1 USHC H1
IJsseloever H1 Upward H1
Phoenix H1 Huizen H1
Were Di H1 HCAS H1 14:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Groningen H1 11 27 8 3 0 45 19 0
2 Huizen H1 11 24 7 3 1 34 22 0
3 Were Di H1 11 23 7 2 2 48 20 0
4 Upward H1 11 23 7 2 2 35 28 0
5 Ring Pass Delft H1 11 18 6 0 5 22 22 0
6 Phoenix H1 11 15 4 3 4 25 27 0
7 Alecto H1 11 14 4 2 5 30 29 0
8 IJsseloever H1 11 10 2 4 5 23 29 0
9 Ede H1 11 10 2 4 5 26 36 0
10 USHC H1 11 8 2 2 7 20 40 0
11 HCAS H1 11 6 1 3 7 25 46 0
12 Hilversum H1 11 4 0 4 7 21 36 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt Ring Pass Delft H1 n.n.b thuis
17 mrt HCAS H1 n.n.b uit
24 mrt L.S.C. ALECTO H1 n.n.b thuis
31 mrt Were Di Tilburg H1 n.n.b uit
7 apr GHHC Groningen H1 n.n.b uit
14 apr Hilversum H1 n.n.b thuis
28 apr HC IJsseloever H1 n.n.b uit
5 mei SV Phoenix H1 n.n.b thuis
12 mei Huizer HC H1 n.n.b uit
19 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 n.n.b thuis
26 mei U.S.H.C. H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
HCAS H1 Were Di H1 1-5
Huizen H1 Phoenix H1 2-1
Upward H1 IJsseloever H1 5-4
Alecto H1 Groningen H1 2-2
USHC H1 Hilversum H1 4-4
Ring Pass Delft H1 Ede H1 4-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Hilversum H1 Ring Pass Delft H1 3-4
Phoenix H1 Upward H1 1-3
IJsseloever H1 USHC H1 2-2
Groningen H1 Huizen H1 3-2
Were Di H1 Alecto H1 5-2
Ede H1 HCAS H1 1-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Alecto H1 Ede H1 2-2
HCAS H1 Hilversum H1 1-1
Ring Pass Delft H1 IJsseloever H1 2-1
USHC H1 Phoenix H1 1-4
Upward H1 Huizen H1 2-2
Were Di H1 Groningen H1 2-3
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Groningen H1 Upward H1 5-1
Huizen H1 USHC H1 5-1
Ede H1 Were Di H1 0-10
IJsseloever H1 HCAS H1 2-2
Hilversum H1 Alecto H1 1-2
Phoenix H1 Ring Pass Delft H1 2-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Ede H1 Groningen H1 4-4
USHC H1 Upward H1 3-4
Were Di H1 Hilversum H1 5-1
Alecto H1 IJsseloever H1 4-1
Ring Pass Delft H1 Huizen H1 1-2
HCAS H1 Phoenix H1 1-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Phoenix H1 Alecto H1 4-1
IJsseloever H1 Were Di H1 1-4
Hilversum H1 Ede H1 2-5
Groningen H1 USHC H1 5-0
Upward H1 Ring Pass Delft H1 1-2
Huizen H1 HCAS H1 4-4
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Alecto H1 Huizen H1 3-5
Ede H1 IJsseloever H1 2-2
Ring Pass Delft H1 USHC H1 1-2
Were Di H1 Phoenix H1 3-3
Hilversum H1 Groningen H1 2-4
HCAS H1 Upward H1 4-6
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
IJsseloever H1 Hilversum H1 3-1
Groningen H1 Ring Pass Delft H1 3-0
Phoenix H1 Ede H1 2-2
USHC H1 HCAS H1 5-1
Huizen H1 Were Di H1 3-3
Upward H1 Alecto H1 3-2
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Hilversum H1 Phoenix H1 4-4
IJsseloever H1 Groningen H1 2-2
HCAS H1 Ring Pass Delft H1 2-4
Alecto H1 USHC H1 2-1
Were Di H1 Upward H1 4-6
Ede H1 Huizen H1 1-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Huizen H1 Hilversum H1 3-1
HCAS H1 Groningen H1 4-8
Ring Pass Delft H1 Alecto H1 3-2
USHC H1 Were Di H1 0-4
Upward H1 Ede H1 3-0
Phoenix H1 IJsseloever H1 2-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Were Di H1 Ring Pass Delft H1 3-0
Groningen H1 Phoenix H1 6-0
Alecto H1 HCAS H1 8-2
IJsseloever H1 Huizen H1 2-3
Hilversum H1 Upward H1 1-1
Ede H1 USHC H1 8-1