Jongste jeugd

Junioren

Senioren

13147737_1009200639160197_1784907665118816965_o.jpg veldzijde (klein).jpg voorkant site 2.png voorkant site.png voorzijde (klein).jpg

Dames 1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Spelers Dames 1

Allisha de Bock
Geen foto beschikbaar
Marlien Burgers
Geen foto beschikbaar
Anneke van Dam
Geen foto beschikbaar
Noor Groenen
Geen foto beschikbaar
Femke Johannes
Geen foto beschikbaar
Alieck Keilman
Geen foto beschikbaar
Emma van de Kuit
Geen foto beschikbaar
Dymphe Laan
Geen foto beschikbaar
Tess van der Linden
Nina Meurs
Geen foto beschikbaar
Nikki van Pouderoijen
Geen foto beschikbaar
Demi van de Scheur
Geen foto beschikbaar
Chiara Weijman
Geen foto beschikbaar
Naomi Wensink
Julot Westermeijer
Britt Willemsen

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Thomas van Drie
Trainer/Coach Lukas Westra
Scheids toewijzer Dymphe Laan

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bully D1 12 28 9 1 2 44 15 0
2 Ede D1 12 26 8 2 2 32 13 0
3 Phoenix D1 12 23 7 2 3 36 28 0
4 Upward D1 12 23 6 5 1 20 9 0
5 EHV D1 12 22 7 1 4 33 21 0
6 GHBS D1 12 18 5 3 4 26 20 0
7 GCHC D1 12 15 4 3 5 19 20 0
8 Apeliotes D1 12 14 4 2 6 25 27 0
9 Civicum D1 12 10 3 1 8 14 48 0
10 Quick Stick D1 12 9 2 3 7 18 29 0
11 Amersfoort D1 12 9 2 3 7 18 30 0
12 Gron.Studs D1 12 5 1 2 9 13 38 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Phoenix D1 Ede D1 1-1
GCHC D1 GHBS D1 1-1
Upward D1 Civicum D1 4-0
Amersfoort D1 Gron.Studs D1 2-0
EHV D1 Bully D1 1-1
Quick Stick D1 Apeliotes D1 3-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Gron.Studs D1 Quick Stick D1 2-1
Upward D1 Phoenix D1 3-2
Bully D1 Amersfoort D1 6-2
GHBS D1 EHV D1 3-1
Ede D1 GCHC D1 1-0
Apeliotes D1 Civicum D1 6-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Apeliotes D1 Upward D1 1-1
Civicum D1 Gron.Studs D1 5-5
Quick Stick D1 Bully D1 1-5
Amersfoort D1 GHBS D1 2-2
EHV D1 Ede D1 5-2
GCHC D1 Phoenix D1 5-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Ede D1 Amersfoort D1 6-2
Gron.Studs D1 Apeliotes D1 1-4
Upward D1 GCHC D1 1-0
Phoenix D1 EHV D1 5-3
GHBS D1 Quick Stick D1 2-1
Bully D1 Civicum D1 6-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Gron.Studs D1 Upward D1 0-2
Apeliotes D1 Bully D1 1-5
EHV D1 GCHC D1 3-1
Civicum D1 GHBS D1 0-9
Amersfoort D1 Phoenix D1 2-3
Quick Stick D1 Ede D1 1-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Upward D1 EHV D1 2-0
GHBS D1 Apeliotes D1 2-1
Bully D1 Gron.Studs D1 5-0
Phoenix D1 Quick Stick D1 2-2
GCHC D1 Amersfoort D1 3-0
Ede D1 Civicum D1 5-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Gron.Studs D1 GHBS D1 0-1
Quick Stick D1 GCHC D1 2-4
Bully D1 Upward D1 2-1
Civicum D1 Phoenix D1 3-2
Amersfoort D1 EHV D1 0-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
GCHC D1 Civicum D1 1-2
GHBS D1 Bully D1 2-4
Ede D1 Gron.Studs D1 4-0
EHV D1 Quick Stick D1 4-2
Phoenix D1 Apeliotes D1 5-3
Amersfoort D1 Upward D1 1-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Civicum D1 EHV D1 0-3
Apeliotes D1 GCHC D1 1-1
Quick Stick D1 Amersfoort D1 2-2
GHBS D1 Upward D1 1-1
Bully D1 Ede D1 0-2
Gron.Studs D1 Phoenix D1 1-5
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Phoenix D1 Bully D1 3-2
Quick Stick D1 Upward D1 0-0
Ede D1 GHBS D1 3-0
Amersfoort D1 Civicum D1 1-2
EHV D1 Apeliotes D1 4-0
GCHC D1 Gron.Studs D1 0-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Upward D1 Ede D1 1-1
Apeliotes D1 Amersfoort D1 2-1
Civicum D1 Quick Stick D1 1-3
Gron.Studs D1 EHV D1 3-6
Bully D1 GCHC D1 6-1
GHBS D1 Phoenix D1 2-4
ZONDAG 1 MAART 2020
Apeliotes D1 Ede D1 1-4
ZONDAG 8 MAART 2020
Gron.Studs D1 Amersfoort D1 1-3
Apeliotes D1 Quick Stick D1 3-0
GHBS D1 GCHC D1 1-2
Ede D1 Phoenix D1 1-2
Civicum D1 Upward D1 1-3
Bully D1 EHV D1 2-1