Jongste jeugd

Junioren

Senioren

13147737_1009200639160197_1784907665118816965_o.jpg veldzijde (klein).jpg voorkant site 2.png voorkant site.png voorzijde (klein).jpg

Heren 1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Spelers Heren 1

Geen foto beschikbaar
Lennart Bakker
Geen foto beschikbaar
Rens-Jan Bakker
Geen foto beschikbaar
Simon van de Blaak
Geen foto beschikbaar
Renaldo de Bock
Geen foto beschikbaar
Marciano de Bock
Geen foto beschikbaar
Levi Bravenboer
Geen foto beschikbaar
Sem Draaijer
Geen foto beschikbaar
Stijn Draaijer
Geen foto beschikbaar
Lode Draaijer
Geen foto beschikbaar
Constantijn Erasmus
Geen foto beschikbaar
Pieter Hoekstra
Sjoerd Hoogland
Geen foto beschikbaar
Thijs Kamphuisen
Geen foto beschikbaar
Tijmen Maakal
Geen foto beschikbaar
Sam Meijer
Geen foto beschikbaar
Max Ostermeijer
Geen foto beschikbaar
Jiddo van der Vlist

Ondersteuning

Aankomende Speelronde

ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs H1 Leiden H1
Hattem H1 Berkel-Enschot H1
Phoenix H1 Ede H1
Union H1 IJsseloever H1 14:45
Upward H1 Gooische H1
Zwart-Wit H1 Groningen H1

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berkel-Enschot H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Berkel-Rodenrijs H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ede H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gooische H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Groningen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hattem H1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 IJsseloever H1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Leiden H1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Phoenix H1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Union H1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Upward H1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwart-Wit H1 0 0 0 0 0 0 0 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 sep SV Phoenix H1 n.n.b uit
22 sep Berkel Rodenrijs H1 n.n.b thuis
29 sep ZwartWit H1 n.n.b uit
6 okt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 n.n.b thuis
13 okt Union H1 14:45 uit
20 okt Hattemse M.H.C. H1 n.n.b thuis
27 okt HC IJsseloever H1 n.n.b uit
3 nov Gooische Hockey Club H1 n.n.b thuis
10 nov GHHC Groningen H1 n.n.b uit
17 nov LOHC H1 n.n.b thuis
24 nov Berkel Enschot H1 n.n.b uit
8 mrt SV Phoenix H1 n.n.b thuis
15 mrt Berkel Rodenrijs H1 n.n.b uit
22 mrt ZwartWit H1 n.n.b thuis
29 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 n.n.b uit
5 apr Union H1 n.n.b thuis
19 apr Hattemse M.H.C. H1 n.n.b uit
26 apr HC IJsseloever H1 n.n.b thuis
3 mei Gooische Hockey Club H1 n.n.b uit
10 mei GHHC Groningen H1 n.n.b thuis
17 mei LOHC H1 n.n.b uit
24 mei Berkel Enschot H1 n.n.b thuis

Uitslagen