Jongste jeugd

Junioren

Senioren

13147737_1009200639160197_1784907665118816965_o.jpg veldzijde (klein).jpg voorkant site 2.png voorkant site.png voorzijde (klein).jpg

Heren 1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Spelers Heren 1

Geen foto beschikbaar
Lennart Bakker
Geen foto beschikbaar
Rens-Jan Bakker
Geen foto beschikbaar
Remco Bakker
Geen foto beschikbaar
Simon van de Blaak
Geen foto beschikbaar
Marciano de Bock
Geen foto beschikbaar
Renaldo de Bock
Geen foto beschikbaar
Olaf Bruijnes
Geen foto beschikbaar
Sem Draaijer
Geen foto beschikbaar
Stijn Draaijer
Geen foto beschikbaar
Lode Draaijer
Geen foto beschikbaar
Constantijn Erasmus
Geen foto beschikbaar
Mathijs Halsema
Geen foto beschikbaar
Pieter Hoekstra
Geen foto beschikbaar
Thijs Kamphuisen
Geen foto beschikbaar
Tijmen Maakal
Geen foto beschikbaar
Sam Meijer
Geen foto beschikbaar
Max Ostermeijer
Geen foto beschikbaar
Jiddo van der Vlist

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Bastiaan Bunnik
Trainer Stefan Boere
Aanvoerder Stijn Draaijer
Manager Charlotte Roke
Scheids toewijzer Stijn Draaijer

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leiden H1 12 26 8 2 2 43 25 0
2 Zwart-Wit H1 12 24 7 3 2 48 25 0
3 Upward H1 12 23 7 2 3 32 21 0
4 Phoenix H1 12 23 7 2 3 24 23 0
5 Ede H1 12 22 6 4 2 31 26 0
6 IJsseloever H1 12 20 6 2 4 26 21 0
7 Gooische H1 12 18 5 3 4 31 31 0
8 Berkel-Enschot H1 12 13 3 4 5 32 40 0
9 Berkel-Rodenrijs H1 12 12 3 3 6 23 27 0
10 Hattem H1 12 6 1 3 8 20 33 0
11 Union H1 12 6 1 3 8 19 34 0
12 Groningen H1 12 6 1 3 8 21 44 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Upward H1 Gooische H1 5-1
Hattem H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Union H1 IJsseloever H1 2-3
Zwart-Wit H1 Groningen H1 11-1
Phoenix H1 Ede H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Leiden H1 2-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Gooische H1 Union H1 3-1
Ede H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-2
IJsseloever H1 Hattem H1 2-1
Groningen H1 Upward H1 1-2
Leiden H1 Zwart-Wit H1 3-3
Berkel-Enschot H1 Phoenix H1 3-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Union H1 Groningen H1 1-1
Upward H1 Leiden H1 6-5
Berkel-Rodenrijs H1 Phoenix H1 3-3
IJsseloever H1 Berkel-Enschot H1 5-2
Hattem H1 Gooische H1 3-4
Zwart-Wit H1 Ede H1 5-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Phoenix H1 Zwart-Wit H1 3-2
Berkel-Enschot H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-1
Gooische H1 IJsseloever H1 1-1
Groningen H1 Hattem H1 7-3
Leiden H1 Union H1 3-0
Ede H1 Upward H1 2-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Upward H1 Phoenix H1 4-1
IJsseloever H1 Groningen H1 2-0
Union H1 Ede H1 3-5
Hattem H1 Leiden H1 0-4
Gooische H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Zwart-Wit H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-3
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Ede H1 Hattem H1 3-2
Berkel-Rodenrijs H1 Upward H1 1-0
Groningen H1 Gooische H1 2-7
Phoenix H1 Union H1 1-0
Leiden H1 IJsseloever H1 2-1
Berkel-Enschot H1 Zwart-Wit H1 3-6
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Upward H1 Zwart-Wit H1 1-3
Groningen H1 Berkel-Enschot H1 1-3
Gooische H1 Leiden H1 2-4
Hattem H1 Phoenix H1 2-1
IJsseloever H1 Ede H1 2-3
Union H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit H1 Union H1 3-2
Berkel-Rodenrijs H1 Hattem H1 2-1
Leiden H1 Groningen H1 5-1
Phoenix H1 IJsseloever H1 1-0
Ede H1 Gooische H1 2-2
Berkel-Enschot H1 Upward H1 2-4
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Union H1 Upward H1 1-4
Gooische H1 Phoenix H1 2-3
IJsseloever H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-1
Hattem H1 Zwart-Wit H1 3-3
Leiden H1 Berkel-Enschot H1 7-4
Groningen H1 Ede H1 1-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Union H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Ede H1 Leiden H1 3-2
Berkel-Rodenrijs H1 Gooische H1 2-3
Phoenix H1 Groningen H1 3-2
Zwart-Wit H1 IJsseloever H1 4-1
Upward H1 Hattem H1 1-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Leiden H1 Phoenix H1 1-1
Groningen H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-2
Upward H1 IJsseloever H1 2-2
Hattem H1 Union H1 1-1
Gooische H1 Zwart-Wit H1 1-4
Berkel-Enschot H1 Ede H1 2-2
ZONDAG 8 MAART 2020
Leiden H1 Berkel-Rodenrijs H1 4-2
Ede H1 Phoenix H1 3-1
Groningen H1 Zwart-Wit H1 2-2
IJsseloever H1 Union H1 5-2
Gooische H1 Upward H1 2-1
Berkel-Enschot H1 Hattem H1 2-1