Jongste jeugd

Junioren

Senioren

13147737_1009200639160197_1784907665118816965_o.jpg veldzijde (klein).jpg voorkant site 2.png voorkant site.png voorzijde (klein).jpg

Heren 1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Spelers Heren 1

Geen foto beschikbaar
Lennart Bakker
Geen foto beschikbaar
Rens-Jan Bakker
Geen foto beschikbaar
Simon van de Blaak
Geen foto beschikbaar
Marciano de Bock
Geen foto beschikbaar
Renaldo de Bock
Geen foto beschikbaar
Stijn Draaijer
Geen foto beschikbaar
Lode Draaijer
Geen foto beschikbaar
Sem Draaijer
Geen foto beschikbaar
Constantijn Erasmus
Geen foto beschikbaar
Mathijs Halsema
Geen foto beschikbaar
Pieter Hoekstra
Geen foto beschikbaar
Thijs Kamphuisen
Geen foto beschikbaar
Tijmen Maakal
Geen foto beschikbaar
Max Ostermeijer
Geen foto beschikbaar
Lucas Pouderoijen
Geen foto beschikbaar
Freek Schellekens
Geen foto beschikbaar
Rick Steenhorst
Geen foto beschikbaar
Jiddo van der Vlist

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Bastiaan Bunnik
Trainer Stefan Boere
Aanvoerder Stijn Draaijer
Manager Bart Siezen
Scheids toewijzer Bastiaan Bunnik

Aankomende Speelronde

ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs H1 Berkel-Enschot H1 14:45
Ede H1 Zwart-Wit H1 14:45
Gooische H1 Union H1 14:45
Groningen H1 Phoenix H1 14:45
IJsseloever H1 Upward H1 14:45
Leiden H1 Hattem H1 12:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Ede H1 3 9 3 0 0 10 4 0
2 Union H1 3 7 2 1 0 9 4 0
3 Phoenix H1 3 7 2 1 0 6 2 0
4 Leiden H1 3 6 2 0 1 6 5 0
5 Gooische H1 3 5 1 2 0 5 4 0
6 IJsseloever H1 3 4 1 1 1 8 6 0
7 Zwart-Wit H1 3 4 1 1 1 6 6 0
8 Berkel-Rodenrijs H1 3 3 1 0 2 8 8 0
9 Upward H1 3 3 1 0 2 7 10 0
10 Groningen H1 3 1 0 1 2 4 8 0
11 Berkel-Enschot H1 3 1 0 1 2 4 9 0
12 Hattem H1 3 0 0 0 3 5 12 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 sep B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 14:45 thuis - Veld 1
4 okt SV Phoenix H1 14:45 uit
11 okt GHHC Groningen H1 14:45 thuis - Veld 1
25 okt Gooische Hockey Club H1 14:45 thuis - Veld 1
1 nov Berkel Rodenrijs H1 n.n.b uit
8 nov Hattemse M.H.C. H1 n.n.b thuis
15 nov HC IJsseloever H1 14:45 uit
22 nov Union H1 n.n.b thuis
7 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 n.n.b thuis
14 mrt LOHC H1 n.n.b uit
21 mrt Berkel Enschot H1 n.n.b thuis
28 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 n.n.b uit
3 apr SV Phoenix H1 n.n.b thuis
11 apr GHHC Groningen H1 n.n.b uit
18 apr Gooische Hockey Club H1 n.n.b uit
25 apr Berkel Rodenrijs H1 n.n.b thuis
2 mei Hattemse M.H.C. H1 n.n.b uit
9 mei HC IJsseloever H1 n.n.b thuis
16 mei Union H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Leiden H1 Groningen H1 2-1
Zwart-Wit H1 Gooische H1 1-1
IJsseloever H1 Hattem H1 4-1
Berkel-Enschot H1 Phoenix H1 0-1
Upward H1 Ede H1 1-2
Union H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Phoenix H1 Zwart-Wit H1 4-1
Berkel-Rodenrijs H1 Upward H1 5-2
Ede H1 Leiden H1 2-1
Gooische H1 IJsseloever H1 3-2
Groningen H1 Berkel-Enschot H1 2-2
Hattem H1 Union H1 1-4
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Berkel-Enschot H1 Ede H1 2-6
Zwart-Wit H1 Groningen H1 4-1
Leiden H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-2
Upward H1 Hattem H1 4-3
Phoenix H1 Gooische H1 1-1
Union H1 IJsseloever H1 2-2