Jongste jeugd

Junioren

Senioren

13147737_1009200639160197_1784907665118816965_o.jpg veldzijde (klein).jpg voorkant site 2.png voorkant site.png voorzijde (klein).jpg

Heren 1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Spelers Heren 1

Geen foto beschikbaar
Lennart Bakker
Geen foto beschikbaar
Rens-Jan Bakker
Geen foto beschikbaar
Simon van de Blaak
Geen foto beschikbaar
Marciano de Bock
Geen foto beschikbaar
Renaldo de Bock
Geen foto beschikbaar
Sem Draaijer
Geen foto beschikbaar
Stijn Draaijer
Geen foto beschikbaar
Lode Draaijer
Geen foto beschikbaar
Constantijn Erasmus
Geen foto beschikbaar
Mathijs Halsema
Geen foto beschikbaar
Thijs Kamphuisen
Geen foto beschikbaar
Ruben Knopperts
Geen foto beschikbaar
Tijmen Maakal
Geen foto beschikbaar
Rhoderick Meeuwsen
Geen foto beschikbaar
Max Ostermeijer
Geen foto beschikbaar
Lucas Pouderoijen
Geen foto beschikbaar
Freek Schellekens
Geen foto beschikbaar
Rick Steenhorst
Geen foto beschikbaar
Jiddo van der Vlist

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Bastiaan Bunnik
Trainer Stefan Boere
Aanvoerder Stijn Draaijer
Manager Bart Siezen
Lijncoördinator Jochem Schulte
Scheids toewijzer Stefan Boere
Scheids toewijzer Bastiaan Bunnik
Scheids toewijzer Bart Siezen

Aankomende Speelronde

ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs H1 IJsseloever H1 14:45
Ede H1 Union H1 14:45
Gooische H1 Leiden H1 14:45
Hattem H1 Berkel-Enschot H1 14:45
Phoenix H1 Groningen H1 14:45
Upward H1 Zwart-Wit H1 14:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Union H1 1 3 1 0 0 5 1 0
2 Gooische H1 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Ede H1 1 3 1 0 0 3 0 0
4 Phoenix H1 1 3 1 0 0 4 3 0
5 Berkel-Enschot H1 1 1 0 1 0 2 2 0
6 Upward H1 1 1 0 1 0 2 2 0
7 Berkel-Rodenrijs H1 1 1 0 1 0 1 1 0
8 Leiden H1 1 1 0 1 0 1 1 0
9 Zwart-Wit H1 1 0 0 0 1 3 4 0
10 IJsseloever H1 1 0 0 0 1 0 3 0
11 Hattem H1 1 0 0 0 1 1 5 0
12 Groningen H1 1 0 0 0 1 0 4 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 sep Union H1 14:45 thuis - Veld 1
26 sep Berkel Enschot H1 14:45 uit
3 okt Hattemse M.H.C. H1 14:45 thuis - Veld 1
10 okt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 14:45 thuis - Veld 1
17 okt Berkel Rodenrijs H1 14:45 uit
24 okt Gooische Hockey Club H1 14:45 thuis - Veld 1
31 okt SV Phoenix H1 n.n.b uit
7 nov B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 14:45 thuis - Veld 1
14 nov GHHC Groningen H1 14:45 uit
21 nov LOHC H1 n.n.b thuis
13 mrt HC IJsseloever H1 n.n.b thuis
20 mrt Union H1 n.n.b uit
27 mrt Berkel Enschot H1 n.n.b thuis
3 apr Hattemse M.H.C. H1 n.n.b uit
10 apr Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 n.n.b uit
24 apr Berkel Rodenrijs H1 n.n.b thuis
1 mei Gooische Hockey Club H1 n.n.b uit
8 mei SV Phoenix H1 n.n.b thuis
15 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 n.n.b uit
22 mei GHHC Groningen H1 n.n.b thuis
29 mei LOHC H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Leiden H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-1
Groningen H1 Gooische H1 0-4
Union H1 Hattem H1 5-1
Zwart-Wit H1 Phoenix H1 3-4
IJsseloever H1 Ede H1 0-3
Berkel-Enschot H1 Upward H1 2-2